Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A Hédi névről mit gondoltok?

A Hédi névről mit gondoltok?

Figyelt kérdés
2015. jan. 21. 15:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Aranyos név, de én nem adnám. Nem csak kisbaba lesz az a gyerkőc, hanem az élete nagyobbik részében (remélhetőleg) komoly felnőtt nő. Persze ha valami művésznek szánod eleve, akkor még jó is lehet, de ez sajnos nem úgy működik, hogy te döntöd el. :)
2015. jan. 21. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
82%
En nem adnam a gyerekemnek,de szerintem aranyos,sokkal de sokkal jobb mint a manapsag meno fura nevek...
2015. jan. 21. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nekem is ez a dilemmám ezzel a névvel kapcsolatban, de az eredeti formája, a Hedvig nagyon nem tetszik, a Hédi viszont olyan szép. Érdekelne, hogy erről mindenkinek az jut eszébe, hogy ez becézett név?
2015. jan. 21. 15:15
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Mire felnő, már nem lesz meglepő a Mira néni, Maja néni, Benett bácsi, így engem egyáltalán nem riaszt meg a Hédi sem!

Addigra már annyi név lesz, hogy pont nem fog kitűnni a sorból, és nem fogja mindenki becézett alaknak venni.

Nekem egyébként tetszik.

2015. jan. 21. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem, sokan szerintem egyáltalán nem tudják, hogy a Hédi a Hedvig becézése. :)

Egyébként tudod, izlések és pofonok. :)

2015. jan. 21. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
90%
nekem nagyon tetszik, de csak ebben a formában. Így adnám a gyerekemnek is, viszont a Hedviget soha.
2015. jan. 21. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem rögtön az jut eszembe, hogy ez egy becenév. Hasonló a Panni, Nelli, Lotti, Kata, stb. Bár tetszenek, de ebben a formában nem adnám egyiket sem, csak a teljes alakjában. Nekem például bejön a Hedvig is!
2015. jan. 21. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
90%
Nekem nem tetszik.
2015. jan. 21. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem igazán tetszik. Esetleg a Hedda?
2015. jan. 23. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Hu nekem meg az (nagyon) nem tetszik. Mondjuk a H betüs nevekböl csak ez az egy tetszik (pl. mar a Heidi sem, hiaba nagyon hasonlo).
2015. jan. 23. 16:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!