Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A szocpol tulajdonképpen egy...

A szocpol tulajdonképpen egy hitel, vagy azt az összeget nem kell visszafizetni?

Figyelt kérdés
2015. jan. 27. 14:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Támogatás, amit nem kell visszafizetni.
2015. jan. 27. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
támogatás, de ha aláírsz gyereket és nem születik meg akkor hitellé alakul és vissza kell fiztni
2015. jan. 27. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
1 szem gyerekünk van, és most költözünk márciusba. Igényelhetjük? a neten azt olvastam hogy csak 2 gyerkőcnél lehet, de sógornőm váltig állítja hogy már 1 gyerekre is adnak. Most akkor mi az igazság?
2015. jan. 27. 14:47
 4/8 anonim ***** válasza:
én úgy tudom már lehet egy gyerkőctől is. de azt nem hogy használt lakásnál is van e ez a lehetőég. de ha szeretnétek esetleg még egy babát akkor megigényelhetitek két gyerekre csak akkor 5 éven belül meg kell születnie!
2015. jan. 27. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 H.Orsolya ***** válasza:

ha márciusba költöztök, akkor nem valószínű, hogy egy gyerekre igénybe vehetitek. Júliustól vezetik be az új szocpolt aminek a neve is más lesz. Még pontos részleteket senki nem tud, de úgy néz ki, hogy visszamenőleg nem lehet igényelni. [link]

[link]

2015. jan. 27. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
5 éven belül? 1 éve próbáljuk összehozni de nem megy. már orvos is látott, nem tud mit csinálni. nem mernék ilyen szerződést kötni.
2015. jan. 27. 18:01
 7/8 anonim ***** válasza:
Egyre is megkapod az 500 ezret, vagy ha az ingatlan 55nm-nél nagyobb, akkor 600 ezret.
2015. jan. 29. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

" nem

mernék ilyen szerződést kötni."


no para!

2015. aug. 22. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!