Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha választanotok kéne, a...

Ha választanotok kéne, a gyereketek és a párotok között, kit választanátok?

Figyelt kérdés

Én a gyerekemet, de le lettem hurrogva, és állítólag pszichiátriai eset vagyok, mert egy nőnek a párját kell választani. Vélemények?


A vita kirobbantó kérdése itt:


http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..


2010. febr. 9. 12:05
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
71%
Szia! Ha a páromnak választania kellene, és ha az én életemet választaná, nem a gyermekünkét akkor azt soha nem bocsátanám meg neki.
2010. febr. 9. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
52%

Anyaként a gyerekem ...a fenti esetben...de ha pasi lennék bztos,hogy a párom.Egy férfi más,ők nem érzik maguknak a gyereket ilyen esetben...érted mire gondolok ugye?

Hál'istennek azonban nő vagyok és tudom milyen anyának lenni,ha karóba húznak tüzes vassal égetnének, lándzsával szúrnák ki a szemem sem érdekelni ha a gyerekem egészséges ^^

2010. febr. 9. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
52%

Én vagyok az utánad író, és egy szóval nem mondtam, h pszichiátriai eset vagy, olvasd el még egyszer a választ. Rengeteg eset lehet, amikor egy teljesen "ép" nő a gyereket választja teljesen érthető módon, de valahol ezek mégsem "egészséges" szituációk. Pl. külön él az apától, nincs párja, rossz tapasztalat a ffiakkal, nem igazán jó házastársi kapcsolat, stb.

Amúgy ügyes, h ebbe a témába teszed fel a kérdést, itt mindenki a gyerekkel foglalkozik :)

2010. febr. 9. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
Most itt az a kérdés, hogy anyaként a gyereked, vagy a párod választanád ? A másik linkben feltett kérdés most itt nem kérdés, csak abból (a végén) lett egy kis vita.
2010. febr. 9. 12:14
 5/30 A kérdező kommentje:
Jó hogy jöttél. Mivel pont az volt a téma, hogy egy anya a gyerekét vagy a párját választja-e, még szép, hogy ebbe a kategóriába tettem fel a kérdést. Elvégre itt vannak az anyukák.
2010. febr. 9. 12:15
 6/30 A kérdező kommentje:

Tényleg nem azt mondtad, hogy pszichiátriai eset vagyok. Helyesbítek, illetve pontosítok:


Idézem:


"Ha pszichológiai könyvekben utánaolvasol, megtudhatod, h az az egészséges, ha az ember a párját választja. Nem kellene leszólni másokat azért, mert nem jó a kapcsolatod a pároddal. Gondolj bele, h a pároddal ideális esetben 50-60 évet töltesz szorosan együtt az életedből, a gyerekeddel meg kb. 20-at, utána már neki is a saját párkapcsolata lesz a fontosabb, te meg egyedül maradsz az elkövetkező 30 évre."

2010. febr. 9. 12:17
 7/30 anonim ***** válasza:
59%
Akkor jelen esetben nem a fentiben.akkor is...párom lehet ezer,de gyerekem csak 1 van,nem,
2010. febr. 9. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
88%
Hát elég buta az, aki ilyet kérdez, ugyanis szerintem nem lehet választani kettejük közül... Mindketten a részeiddé váltak, ha egyiküket is elvesztenéd, már nem lennél egész ember...
2010. febr. 9. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:
Egyiket sem veszteném el, ha nem muszáj.. :) A buta kérdést pedig nem én tettem fel (csak képletesen), egy másik kérdésből eredt ez a kérdés, ha visszaolvasol.
2010. febr. 9. 12:26
 10/30 anonim ***** válasza:
54%
12.20-assal nem értek egyet: párom sem lehet ezer, nekem legalábbis ő az egyetlen, igazi, stb.
2010. febr. 9. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!