Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » HA? Ha az alapján kellene...

HA? Ha az alapján kellene mondjuk végzettséget választanotok, hogy mi az amit szeretnétek, és nem az alapján, hogy miből tudtok majd megélni, mit választanátok? Ugyanazt, amit most?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 22. 16:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Most is az alapján választok amit szeretek. Nem vagyok hajlandó semmi olyat doltgozni amit nem szeretek, nem érdekel ha nehéz megélni belőle. Azt hittem ez egyértelmű, de úgy látszik másoknak nem xD
2011. ápr. 22. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Csak ezért kérdeztem, mert én mindig is újságíró akartam lenni, csak most jönnek azzal, hogy ebből nem fogsz megélni sa la la, tanulj valami mást.De bszs én ezt szeretem!:-)
2011. ápr. 22. 16:59
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha a képesség sem lenne akadály, pszichiáter vagy idegenvezető lennék.
2011. ápr. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!