Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha szülés után nem várom ki a...

Ha szülés után nem várom ki a hat hetet és fertőzés miatt kórházba kerülök, számíthatók rá, hogy nagyon megaláznak?

Figyelt kérdés
Mármint még jobban e miatt, mint ami amúgy is az egészségügyben megy?

2015. jan. 31. 18:33
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
70%
Biztos lenne, aki rajtad élné ki a frusztrációját, faradtságát. Mondjuk én meg is érteném. Nem nagyon szeret senki se azért dolgozni, mert a másik felelőtlen.
2015. jan. 31. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
8%
Nem jellemző. A szex természetes igény, ráadásul nem is bizonyítható, hogy attól fertőződtél.
2015. jan. 31. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
84%

Van aki normális lenne veled, van , aki nem.

De ez a te érdeked.

Ha vmi olyat szedsz össze, ki is vehetik a méhed...stb. De okéoké nem ez volt a kérdés...

2015. jan. 31. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
63%
igen, számíthatsz rá, de azért még vannak empatikus emberek az eü-ben is. egyébként pár megalázó beszólás semmi ahhoz képest, hogy elvesztheted a méhedet és nem lehet többet gyereked...
2015. jan. 31. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Ez csak egy kérdés volt, nyugi ennyire nem vagyok hülye :) Amúgy tudom, nagyon súlyos következményei lehetnek, csak annyi kérdés van erről...
2015. jan. 31. 18:49
 6/15 anonim ***** válasza:
82%
Hát,hogy nem simogatják meg a buksidat,az biztos!És-szerintem-teljes joggal!Van nekik éppen elég dolguk,mi a fenéért kell-emberi hülyeség miatt- gyarapítani?Mellesleg sok helyen "alapból" nincs alázás.Én 3 gyereket szültem(2 kórházban)de egy rossz szavam se lehet.Én megértem,hogy kell a szex,de miért ilyen felelőtlen valaki?!Ezt soha nem fogom megérteni.Feketén-fehéren elmondják,hogy NE!
2015. jan. 31. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
45%

Szomorú, hogy ez a kérdés egyáltalán felvetődhet valakiben. Aki képes megalázni bárkit, főleg egy vadidegen embert, az lehetőség szerint ne válasszon segítő szakmát.

Kár, hogy nincs erre valami alkalmassági teszt.

2015. jan. 31. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
38%
Akik lepontoztak, azoknak csak azt mondom, hogy körülbelül annyi empátia lehet bennük, mint egy darab kutyagumiban és kívánom, hogy úgy bánjon velük minden eü-s, ahogy ők bánnának a betegekkel.
2015. jan. 31. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
37%
Egyetérek 7es válaszoló!
2015. jan. 31. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
89%
Egyébként egyszerű a képlet. Az egészségügy alulfinanszírozott, így nincs elegendő eszköz és személyzet. Nem tudnak rendesen pihenni, mindenki őket piszkálja, mert sokat kell várni, koszos a WC, gyógyszert magának kellvinnie az embernek és még sorolhatnánk sokáig a sort. A személyzet nyel, tűr, de egyszer borul a a bili. És amikor egy olyan páciens jön, aki.magának köszönheti, úgy érzi az a szerencsétlen, hogy most végre kiadhatja magából, végre nem ő lesz a lábtörlő. Mondhatjuk, hogy nem helyes, de a rendszerből adódó probléma ez. Mondjuk én mint felelősségteljes, tisztességesen adózó állampolgár kifizettetném a kezelés költségeit azokkal, akik azért kerülnek be, mert nem tartanak be egy egyszerű orvosi utasítást. Tudom, hogy azért fizeti a tb-t, hogy ellássák, de nem azért, hogy hülye legyen, és önromboló. Lehet lepontozni, nem egyet érteni, de szenved az egészségügy mint oly sok állami költségvetésből élő szervezet, és valahol muszáj pénzt behajtani, megszorítani, hát én neki állnék itt. Ne szedjenek mindenkitől.többet, mert vannak hülyék, fizessen az többet, aki saját felelőtlenség miatt többet vesz ki a kalapból. Jah és nem az egészségügyben dolgozok, így nem kell attól félni,hogy olyan felelőtlen anyukákat, oktatok ki munkaidőben, akik megkockáztatják, hogy az újszülöttjük nélkülük marad napokra, hetekre, esetleg szélsőséges esetben egy életre, mert fontosabb a szex.
2015. jan. 31. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!