Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kisfiam 6 éves születésnapjára...

Kisfiam 6 éves születésnapjára milyen ételeket ajánlotok és milyen játékokat?

Figyelt kérdés

4 öt éves, 1 négy éves és 6 éves óvodatársa jön hozzánk szülinapi bulira.

Ez lesz az elsö alkalom, hogy gyerekeket hívtunk meg a születésnapjára, ezért kérem a tapasztaltabb anyukák ötleteiket osszák meg velem.


2015. febr. 2. 23:18
 1/2 anonim ***** válasza:
pici, guszta szendicsek, én bagettet szoktam venni, azt szépen felkarikázni, így tényleg nagyon változatosan lehet rengeteg szendót csinálni, mindenki talál ínyére valót :) kis rágcsa, mondjuk ropi, vagy a túrórudi is nagyon menő náluk :D és persze torta... :)))
2015. febr. 2. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Torta az egyértelmű.


Mikor én kicsi voltam, minden évben két tortát sütött nagymamám, egy csokis meggyest (lúdláb??) és gyümölcstortát, főzött krémmel. A gyümölcstorta volt a kedvencem :)


[link]


Így nézett ki, zselével a tetején, isteni fini volt, én ezt javaslom.


Az elsőnek igaza van, a szendviccsel nem lehet mellé lőni, arra figyelj, hogy mutatós legyen :)

2015. febr. 3. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!