Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 3 éves, éjjel nem sokat...

3 éves, éjjel nem sokat mászkálós gyereked mernéd egy leesésgátlóval ellátott, lépcsős (nem létrás),110-120 cm magas ágyban altatni? (Túlaggódom? )

Figyelt kérdés
2015. febr. 4. 13:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

én nem :) enyém 5 elmúlt de még mindig néha leesik az ágyról, pedig leesésgátlós :)

nyilván akinek olyan gyereke van, hogy mozdulatlanul alszik, az bevállalja, de ha sajtkukac álmában is akkor nem szabad szerintem :)

2015. febr. 4. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Nem merném. Enyém 6 éves. Pár hete levettük a leesésgátlóját a földszintes(!!) ágyáról, kétszer leesett egy héten belül. Visszaraktuk.


Ha nappal elalszik valamelyik nagy ágyon, nem esik le soha.. De az éjszaka azért hosszú, forgolódik ide-oda.. pedig ő is egy elég nyugis gyerek.

2015. febr. 4. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
2. vagyok.. Ja, hogy pont a lényeget nem láttam, hogy leesésgátlós, de magas... Háát... azt nem tudom. Nappal nem próbáltátok ki vele? Mert ha igen, akkor valószínűleg éjszaka se lenne gond, bár ki tudja. Elég kicsi még.. :)
2015. febr. 4. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Nem nagyon tudom kipróbálni, mert egy teljes, egyedi gyártású bútorgarnitúra lenne két gyereknek. :)

Vagy szerinted megemeljem a kiságyát, és kipróbáljam úgy? Minden megoldható. :)))

2015. febr. 4. 14:04
 5/11 anonim ***** válasza:

[link]


ilyet nem lehet rátenni ?


Nekünk a 3.5 éves fiam simán alszik így fent...ugyan ez az ágyunk van meg ez a sátor hozzá....


így nem félek hogy leesik...

2015. febr. 4. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Az én lányom 3 éves kora óta alszik emeletes ágyon, körülbelül ekkora az övé is. Most lesz 5 éves, soha nem esett le. Hozzáteszem, ő nyugodtan, mélyen alszik.
2015. febr. 4. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ja, azt hittem már megvan a bútor :D

hát.. akkor ha megvenném a bútort, egy jó magas magasítót tennék rá, hogy még véletlenül se vesse át magát a tíz cm-res leesésgátlón.

Amúgy csináltatni is lehet, bútorlapszabászatban csináltattunk mi is egy egyedit, amilyet akartunk, azt megvalósították), kb. kettőezer-ötszáz forint volt, és nagyon szép, a bútorral ugyanolyan színű :)

2015. febr. 4. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Nagyon köszi a válaszokat!

Ez a sátras cucc tetszik.

Esetleg még le is kötözöm a gyereket, az a tuti. :)

2015. febr. 4. 14:23
 9/11 anonim ***** válasza:
hidd el a sátor elég lesz :)) akkor nem tud leesni :))
2015. febr. 4. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ez a sátor nyáron nem fullasztó?
2015. febr. 4. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!