Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A kilenc hónapos lányom alatt...

A kilenc hónapos lányom alatt éjjel besípolt a légzésfigyelő. Mi lehetett a gond?

Figyelt kérdés

Álomvirágunk van, 3 panelos, nem lehet lemászni róla, érzékeli az egész felületet.

Pár hetes korában fordult elő, hogy egyszer-kétszer besípolt. Azóta semmi. Erős, egészséges baba, kúszik-mászik, feláll a kiságyban, kacagós, nyugodt. Már épp kivenni terveztem a légzésfigyelőt... Egyet sípolt. Egyébként kilenctől aludt reggel 7-ig. Általában így szokott.

Rémisztő volt.



2014. jún. 23. 12:57
 1/8 anonim ***** válasza:
na én ezért nem veszek légzésfigyelőt :) ne aggódj ezen szerintem, a védőnőm szerint mindig ok nélkül sípol össze vissza nem érdemes venni
2014. jún. 23. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Arról sem lehetetlen lemászni, mellesleg ha úgy fordul, már mindjárt nem is érzékeli úgy a figyelő. Emellett ha merül az elem, akkor megint téves a riasztás. Vedd ki alóla és tedd el mélyen :)
2014. jún. 23. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekünk akkor csippant egyet, amikor merült az elem :)
2014. jún. 23. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem az elem kezd lemerülni. Nekünk is Álomvirágunk van. Próbáld ki úgy, hogy bekapcsolod, majd kiveszed a gyereket. Ha fura rekedt hangon vinnyog, akkor biztos, hogy az elem merül. Nálunk is mindig így volt.
2014. jún. 23. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Kipróbáltam, sajnos nem valószínű az elem hibája, mert normál hangot ad riasztás közben.
2014. jún. 23. 14:33
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy az oldalán aludt a kislányod? Nekünk is volt már olyan riasztás, amikor konkrétan az egyik érzékelőlapon feküdt a lányom, viszont az oldalán, és így becsippant a légzésfigyelő (Angelcare), szerintem ezek a szenzorpadok nem érzékelik ugyanúgy a légzőmozgást oldalfekvésben, mint hason vagy háton fekve.
2014. jún. 23. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Fél éjszakákat is oldalt szokott feküdni, az a kedvenc póza, hogy befordul a fal felé. Bevallom, most nem vagyok 100% biztos benne, hogy hogy feküdt. De akárhogy is, a légzésfigyelőnknek eddig nem volt probléma az oldalt fekvés. Hát, nem tudom. Remélem, nem volt semmi komoly gond.
2014. jún. 23. 16:35
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekunk is olyan volt es volt hogy egesz az agy szelen aludt es besipolt,viszont olyan melyen aludt a gyerek,hogy fel sem kelt mikor kikaptam az agybol....vagy epp jogosan riasztott! En 2 eves kora utan vettem ki az agybol a figyelot. Ha mar megvettem,enni nem ker a matrac alatt. De volt olyan,meg egesz pici volt,hogy a hatan fekudt,en is lepihentem,es arra rohantam hogy olyan erovel veri a 2 labat az agyba,hogy majd szetesett!!Vagy 2 honapos volt. 2x tortent ilyen,ekkor szerintem meg idoben vett levegot,mert egyertelmuen levego utan kapkodott. Nagyon ijeszto volt,hogy ilyen pici baba ilyen erot fejtett ki...valoszinuleg meg nem aludt melyen..ha melyen alszik,valoszinuleg a figyelo jelzett volna.
2014. jún. 24. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!