Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Rajtam kívül más is van, aki...

Rajtam kívül más is van, aki csak azért szült egy gyereket, mert több nem akart összejönni?

Figyelt kérdés
Már 1 éve próbálkozunk és semmi. Voltam orvosnál is (többnél is), de nem tudtak nagyon segíteni. Lassan kezdem feladni a dolgot, bár védekezni nyilván nem fogunk, hisz úgy sincs értelme...
2015. febr. 6. 12:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekünk sem jött össze a második és már nem is fog. Ennek az egynek örülök, mert hiszek benne, hogy mindennek oka van.
2015. febr. 6. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Milyen vizsgálatokon vagy túl?
2015. febr. 6. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

néztek hormonprofilt, és minden ok, csak a progim alacsony. arra adtak is gyógyszert, de nem használt:( kaptam másikat, detto nem ért semmit:(

most épp megjött és ha elmúlik kipróbálom a méhpempőt, de már nem tudom higgyek e benne...

2015. febr. 6. 13:31
 4/7 anonim ***** válasza:
Akkor ezen kívül már csak 3000 féle oka lehet. Ovulálsz egyáltalán? Nekem a teák nagyon beváltak, hőmérővel követhető, hogy eredményesek-e.
2015. febr. 6. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Tehát az a kérdés, meddig vagy hajlandó elmenni a másodikért vagy beletörődsz. Egy hormonsorral még nagyon az elején vagy az ámokfutásnak.
2015. febr. 6. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekünk is egy van, és egy éve próbálkozunk a második gyerekkel, de nem jön össze. De nem látom ilyen borúsnak a helyzetet. Én most is úgy vagyok vele, hogy négy nap múlva kiderül, hogy ebben a hónapban összejött-e, és teljesen biztos vagyok benne, hogy van rá esély, hogy így legyen.

Ha nem sikerül addig, akkor márciusban megyek kivizsgáltatni a lehetséges okokat, előtte vérvételek, aztán majd csak kiderítik, hogy mi a gond. Bár nem vagyok orvos, de szerintem progeszteron-hiány nálam is esélyes, voltak már erre utaló tüneteim. De emiatt eszem ágában sincs kétségbe esni, meg arra gondolni, hogy "feladom", hiszen ez gyógyszerrel pótolható. Az, hogy neked gyógyszer után nem sikerült rögtön a baba, az nem jelent semmit, hiszen gondolj bele, hány olyan pár van, ahol a világon semmi gond nincs, mégis akár fél évet, vagy még többet várnak a babára.

2015. febr. 6. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

igen, ovulálok, annak idején mértem a hőmet és mindig nagyon szép görbét kaptam.

beletörődtem: ez nálam annyit tesz, hogy nem akarok folyamatosan ezen kattogni.

ja és mielőtt valaki belekezdene, hogy majd biztos most fog összejönni mert nem gondolok rá, az téved:( 2 hónapja tudtam meg hogy költözünk, azóta csak ezen agyalok..

szóval ez nehéz ügy...

2015. febr. 6. 19:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!