Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van valamilyen bizonyíték...

Van valamilyen bizonyíték arra hogy aki nagyon akarja a gyereket és "rágörcsöl" azért nem fog összejönni?

Figyelt kérdés
Mindig azt hallom,olvasom hogy nem szabad rágörcsölni hogy nagyon szeretnénk a babát oly annyira hogy már tüneteket produkálunk mert hogy így nem fog összejönni a baba,majd ha nem akarjuk annyira majd akkor sikerül.Szerintem ez hülyeség ha egy baba össze jön az ne ezen múlik hogy mennyire szeretnéd!Na de most komolyan hány olyan kismama van itt aki nagyon nagyon szerette volna a babát és össze is jött?
2014. jún. 24. 21:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
87%
nem, viszont arra a sajat ismerosi korombol 3 olyan is va, ahol elkezdtek intezni az orokbefogadast, tehat lemondtak a sajat gyerekrol, az asszony rogton terhes lett
2014. jún. 24. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
73%

Magam vagyok az egyik élő bizonyíték.

Pontosan 1 évig próbálkoztunk a gyerekkel, már betegesen akartam, utáltam kisbabákat látni, mert mind a kudarcomra emlékeztettek. Minden hónapban mániákusan teszteltem, tüneteket figyeltem, sírógörcsöt kaptam amikor megjött, visszagondolva, nagyon nevetségesen viselkedtem.

Aztán belefáradtam ebbe az egészbe, nem csak mondtam, hanem tényleg úgy is gondoltam, hogy elengedem ezt az egészet, jöjjön akkor a baba, amikor ő úgy gondolja.

A rá következő hónapban már meg is fogantam, most már másfél éves :)

2014. jún. 24. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

2. vagyok

Még annyi, hogy a nőgyógyászom is mondta, hogy több olyan nő jár hozzá, akik meddőnek hitték magukat, aztán akkor jött össze a baba amikor feladták és elkezdték intézni az örökbefogadást.

2014. jún. 24. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
84%

Szia!

10 éve vagyok eggyütt a párommal 8 éve szeretnénk babát.7 terhességem volt mindegyiknél rettenetessen akartam mindnél rá görcsöltem h. sikerüljön de mind elment(6,7,8 hetesen) hozzá teszem voltunk vizsgálatokon és minden ok.

aztán úgy voltam vele jó majd egyszer.

Aztán eggyetlen eggy alkalom volt amikor nem szakítottuk meg (megyszakításal védekeztünk) tavaly júniusba, azt én már el is felejtettem és mire ki derült h. terhes vagyok már 9 hetes voltam de nem mertem bele élni magam és íme 21. töltötte a 3. hónapot a kisfiam!

úgyhogy igen nem szabad rágörcsölni

2014. jún. 24. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
76%
Nagyon sok olyan van, akik örökbefogadást intézték, belenyugodtak hogy nem lesz saját és akkor teherbe is esett. Ismerek olyat, aki hazavitte az örökbefogadott babáját és utána vette észre h 2 hónapos terhes. Most így 7 hónap van a két gyereke közt. Előtte sok évig próbálkoztak és nagyon gazdagok, szóval ők tuti minden lehetséges dolgot kipróbáltak. Más ismerős: első gyerek nagyon nehezen jött össze, 5-6 év szenvedés után és az orvosok is mondták, h spontán teherbe esés nála lehetetlen. Nem is védekeztek erre 8 évre az első születése után 40 évesen spontán teherbe esett.
2014. jún. 24. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
80%
A rágörcsöléskor az agyalapi mirigy olyan hormont termel amely gátolja a petesejtek megtermékenyülését.amikor elengedik magukban a görcsös akarást akkor ez a hormon felszabadul és terhes lesz az illető.erről tanultam mert biosz tanár vagyok.majd utánanézek mi a neve pontosan
2014. jún. 24. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Kösz, hogy lepontoztatok. Vadbarmok...
2014. jún. 24. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
52%
en nagyon ragolcsoltem.8 honapig nem jott ossze.minden szexnel arra gondoltam hogy talan ma osszejon stb.allandoan a baba volt a fejemben.amikor megjott mindig sirva fakadtam es kb 1 hetbe telt mire mindig osszeszedtem magam.8 honap utan azt mondtam eleg volt.majd jon ha jonni akar.es kovetkezo honapba pozit teszteltem.3 eves kisfiu anyukaja
2014. jún. 24. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem h. miért kell lepontozni valakit azért mert meg ír egy tapasztalatot vagy h. mi történt vele! Ennél nagyobb örömöd ne legyen h. le pontozgatsz! (4-es)
2014. jún. 24. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Mi 11 hónapja próbálkozunk, vannak hónapok amikor nagyon akarom, bár tüneteket nem produkálok és nem is tesztelgetek. De van olyan hónap amikor alig jut eszembe inkább csak akkor amikor az ovum van, vezetek hőgörbét és ilyenkor aktívabbak vagyunk. Én nem igazán tudok nem rágörcsölni, benne vagyunk a korban nincs időnk várni, hogy majd jön ha jönni akar.
2014. jún. 26. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!