Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha 4tesztbol egy pozitiv a...

Ha 4tesztbol egy pozitiv a tobbi negativ akkor meiknek kell hinni?

Figyelt kérdés

1. teszt-negativ

2-ik pozitiv

3-ik negativ

4-ik negativ



2015. febr. 6. 22:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
67%
Meiknek??? Ne vállalj mèg gyereket, ha ennyire alapvető szót se tudsz leírni!!!
2015. febr. 6. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
86%
Mind a négyet ugyan azzal a tesztel csináltad?vagyis ugyan az a neve?vagy 4 külömbözö?
2015. febr. 6. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Ugyan olyan tesztek voltak? Ha nem erőssègük eltèrt?
2015. febr. 6. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Elso hetfon az negativ.utanna csutortokon a kovetkezot az mar pozitiv <----- ez a ketto ugyanaz volt!

Paraztam vettem kettot kb 10percre ra megcsinaltam es egymas utan a ket tesztet az baj??? Azok negativak...es az mar mindketto masfajta :/

2015. febr. 6. 22:27
 5/14 anonim ***** válasza:

Lehet gyengèbb èrzèkenysègű volt az utolsó kettő.

Ezek alapjàn a pzitívra saccolnèk...

Csinàlja holnap utàn reggel egy èrzèkeny tesztet újra..

Mióta kèsik?

2015. febr. 6. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Leiom...szedtam a gyogyszert!megjott...kimaradt par nap nm szedtem.vettem egy masikat azt kezdtem el...tri-regolt...es anno ha nm vettem be masnap rogton megjott!es most amikor a par napba nm szedtem egyszer voltam csak parommal!lehetseges h terhes vok???? Mert abba hagytam de nm jott meg...es egyebkent a pozitiv teszt eggyike teljes piros volt a masik csik ami a terhesseget mutatja az kb a haromnegyede piros volt.tehat nm olyan erossegu!!! Es a hetfoi teszt az ugyanaz volt az miert lett akkor negativ? Nem ertem :/
2015. febr. 6. 22:39
 7/14 anonim ***** válasza:

Azèrt hètfő ès csütörtök között telt el annyi idő hogy akkorra mutassa ki...

Minden lehetsèges èn pl gyógyszer+megszakítàs mellett lettem terhes, ès nem hagytam ki egy napot sem.

Mèg mindig azt mondom hogy egy èrzèkeny megbízhatò tesztet vegyel ès reggel elsőböl tesztelj mèg egyet...

Majd iràny az orvos ha nem jön meg eredmènytől függetlenül.

2015. febr. 6. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Hnap reggel veszek...azt amit elsonek arra gondolsz erzekeny teszt alatt?? Hanyadik naptol mutathato ki a terhesseg? Szerinted ha negativat mutat a teszt akk is elmek nogyogyaszhoz h nezze meg?
2015. febr. 6. 22:59
 9/14 anonim ***** válasza:

Nem tudom kit vettèl először, az biztos hogy ezeknek különböző èrzèkenysègük van. Van ami màr nagyon hamar kimutataja van ami elèg sokà, a legegyszerűbb ha gyógyszertàrban veszed ott tudnak segítani. Azèrt lenne jó az èrzèken mert nàlad így lènyegèben azt sem tudni mióta kèsik ha jól èrtem. Èn a helyedben elmennèk dokih8z akkor is ha negatív mert valami csak bezavart ott...

Ha segít nekem a gabriel teszt 2 nap kèsèsnèl jagyon halvàny pozitív lett, habàr sokan azt mondjàk nem megbízható, nekem eddig bevàlt.

Ja arra vigyàz hogy ha reggel veszed egy üvegben tarts meg a reggeli pisiből mert akkor a legmagasabb a hcg szint ha van ès így a legbiztosabb az eredmèny.

2015. febr. 6. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Rendben.koszonok mindent.hnap megcsinalom es irok...joejt
2015. febr. 6. 23:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!