Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti váltanátok ezért gyerekorvost?

Ti váltanátok ezért gyerekorvost?

Figyelt kérdés
A mostanival különösebb bajom szakmailag nincs, viszont rengetegen járnak hozzá, úgy érzem kicsit túlvállalta magát, mindig millióan vannak nála, nem lehet vele 2 szót nyugodtan váltani vagy pár kérdést feltenni, sürget a rendelés közben, a tanácsadáson, akkor is ha telefonon hívom. Eddig annyira nem zavart, de most allergiás valamire a babám, és néha jó lenne ha legalább 5 percet nyugodtan figyelne ránk amikor vizsgálja. Megfordult a fejemben, hogy átmegyek máshoz, Ti váltanátok?
2015. febr. 11. 16:03
 1/6 anonim ***** válasza:
90%
Nos, egy apró kerdes: ha kevesen vannak a gyerek orvosnál, az nyilván azért van, mert nem tartják annyira jónak- érdemes váltani egy nem olyan jó, de sok szabadidővel rendelkező orvosra?
2015. febr. 11. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Igen, ez jó kérdés. Csak az a bajom, hogy hiába jó, ha 5 perc figyelmet nem lehet kicsikarni tőle és nem lehet nyugodtan feltenni 2-3 kérést.. :(

Legutóbb telefonon hívtam, így kezdte: fogja rövidre, sokan vannak... volt olyan, hogy kint kellett felöltöztetnem a gyereket.

Azt már nem is mondom, hogy a tanácsadásra először nagy lelkesen kérdéslistával mentem, amiből kb. semmit nem sikerült megkérdezni, mert több gyereket nézett meg párhuzamosan.

Szóval így nem sokra megyek azzal, hogy jó orvos :(.

2015. febr. 11. 16:30
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Jó orvos, ezért sokan tartoznak hozzá.

Sokan tartoznak hozzá, ezért 5percet nem lehet vele nyugodtan beszélgetni.

Ha 5percet nem lehet vele nyugodtan beszélgetni, hogy tudod neki elmagyarázni a pici minden tünetét, az észrevételeidet?

Gondolom állandóan pörög a doki, lehet fel sem fogja mit mondtál neki 2perce.


Én lehet körülnéznék,érdeklődnék és választanék egy másik dokit. Aki meghallgat, aki nem sajnálja az időt, tanácsot ad és normálisan megvizsgálja a gyerekem.

2015. febr. 11. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mi tobbek kozott (de foleg emiatt) valtottunk maganorvosra. Az egeszsegugy ilyen sajnos, en azt tapasztalom, hogy a korrekt ellatasert fizetni kell. Es ez sajnos nem csak a gyerekeknel van igy, tapasztalhatja barki. En valtanek.
2015. febr. 11. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hasonló okokból keresek én is új orvost. Szakmailag nincs gond, szán ránk időt, ha már bent vagyunk, de annyian vannak, hogy még időponttal is 4 percet vártunk, időpont nélkül van hogy 2-3 órát. Ez beteg gyerekkel borzasztó, eddig nem zavart, mert nagyon ritkán kellett mennünk, de most elég sokat betegeskedünk, és hát kiakadtam.

Ha van lehetőséged válts, vagy próbálj beszélni vele, hogy mint orvos elégedett vagy vele, de szeretnéd alaposabban átbeszélni ha vmi probléma van.

2015. febr. 11. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Igen, váltanék.

Nálunk egyszerre egy időben két doki rendel. Az egyiknél mindig full teltház van,a mienknél nincsenek sokan.

Ennek ellenére szerintem jó doki, már a 3. gyerekemmel járunk hozzá, nagyon szeretjük és még soha nem beszélt félre, mindig a megfelelő helyre küldött minket.

De volt, hogy a másiknál voltunk, mert ez beteg volt és palira adott antibiotikumot... Pedig az a rengeteg ember azért jár hozzá, mert állítólag baromi jó doki.

Hát én ezt nem így látom.

2015. febr. 11. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!