Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A békéscsabai dr. Huszár...

A békéscsabai dr. Huszár Ildikó gyerekorvosról vélemények? Esetleg kit tudnátok ajánlani? Megbízható, körültekintő gyerekorvost keresek!

Figyelt kérdés
2014. ápr. 12. 11:47
 1/5 anonim válasza:
Csak pozitivumot tudok rola mondani, es raadasul homeopata orvoslast preferalja :)
2014. ápr. 20. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mi sajnos hozzá járunk, de nem sokáig.

Egy kókány!

Beletojik az egészbe, 10 helyett rendszeresen 11-re megy be a rendelőbe. Rendelés közben facebookozik, telefonál magánügyben, megváratja a beteg csecsemőket. Az elején azt mondta, hogy kijön házhoz is, ha arról van szó, ezzel szemben nem jött ki, ha kértem.

Homeopátiás szart adott a gyermekemnek torokgyulladásra, holott antibiotikumot kellett volna, napokig 40 fokos láza volt szegénykémnek.

Mástól azt hallottam, hogy tüdőgyulladást nem vett észre.

Én inkább azt javaslom neked, hogy nézz másik orvos után.

2014. ápr. 29. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
dr. Baji Sándor !! :)
2015. jan. 5. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
egy goromba orvos elhiszekedett
2020. szept. 1. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 B Mia válasza:

Sajnálatos hogy ilyen orvosok vannak!

Fontos beutalót szerettem volna kérni a kislanyomnak erre felháborodva, lekezelően közölte hogy nem ír fel..

😡

2023. aug. 24. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!