Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szülés után 1 héttel még...

Szülés után 1 héttel még mindíg fájások?

Figyelt kérdés
szülés után vagyok másfél héttel. minden pisilés alkalmával tolófájásoat érzek. kegyetlen fájdalommal tudk csak felálni kiegyenesedni,és ezután elmúlik. emellett elég darabosan tisztulok . más is volt így??forduljak orvoshoz??

2015. febr. 12. 18:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezek nem tolófájások, hanem összehúzódások. 5-6 hétig is tart.
2015. febr. 12. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én is kb 1 hétig szenvedtem még utána.

Volt olyan, h éjjel 2 órán keresztül vergődtem, sehogy nem volt jó, kénytelen voltam gyógyszert bevenni, annyira fájt.

Nekem második szülésemkor volt ez, az orvos azt mondta, hogy többedik szülésnél erősebb az ilyen szülés utáni fájdalom.

2015. febr. 12. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Első szülésnél nem éreztem szülés után görcsöket, a második után már nagyon intenzíven, de én szoptatás közben éreztem, akkor voltak méhösszehúzódásaim.
2015. febr. 12. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!