Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A jósló fájások milyenek?...

A jósló fájások milyenek? Mert most eléggé szurkál a hasam alja, de csak egy pontban, jobb oldalt, viszont erősen! Ez még nem a szülési fájdalom, ugye?

Figyelt kérdés

A szülési fájások derékban kezdődnek (már akinél nem magzatvíz elfolyással indult)?

Olyat is hallottam, hogy erős menzesz jellegű fájdalmat érzett és az már a szülési volt!

Most egy percen belül kb. 15-20-szor szúrt így bele a hasam aljába, illetve szeméremcsontba! Ez ugye jósló?



2015. jan. 9. 10:56
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja, azt nem írtam, hogy még csak a 36. hétben vagyunk!
2015. jan. 9. 10:56
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia.Ez szerintem is jósló.És igen amikor rendes fájásaid vannak az menstruációs fájdalomhoz hasolnlít,csak erősebb.Amúgy,ha most megszületne sem lenne semmi gond.
2015. jan. 9. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia! :)

Nálunk ma töltöttük a 37. hetet... már a 27. héttől vannak jóslóim, csak annyi változott hogy pár hete durván be is tud keményedni közben a hasam. Tegnap menni alig tudtam annyira lesugárzott alulra a fájdalom, plusz ugye a nagyon durva keményedés mellé. De szerintem is csak jóslók, mert sosem tartanak pár óránál tovább meg persze nem is rendszeresek. Nekem közben folyamatosan sellőt játszik bent a fiam annyira aktív, tuti egy idegen lehet a buksija és azért érzem minden mozdulatát lent fájdalmasnak. :)

De bármennyire is fáj az egész, folyton beszélek közben hozzá, hogy hagy tiszta apád leszel mert az idegeimre mész Te is:D (persze csak viccelek). Nagyon jó érzés megélni ezt a dolgot, pedig annyira azért nem szeretem a fájdalmat:P....

Kitartás, még sosem szültem, de szerintem tudni fogjuk ha itt az idő:) addig is boldog babavárást Neked, és könnyű szülést kívánok! :)

2015. jan. 10. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat és a jókívánságokat! :)

Valóban jósló volt.

2015. jan. 10. 11:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!