Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a Barbara...

Mi a véleményetek a Barbara névről?

Figyelt kérdés

Valószínűleg így nevezzük majd a kislányunkat:)


Mi jut eszetekbe róla, milyen ember? Hangzás? Vélemények???



2015. febr. 14. 20:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon tetszik. Egy kedves barátnőmet így hívják, ő is szereti a nevét!
2015. febr. 14. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
2 nőt ismerek ilyen névvel, mindkettőt nagyon kedvelem. Talpraesett, kedves csajok.
2015. febr. 14. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik :) es nem annyira divatnev most.
2015. febr. 14. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Tetszik, nem rossz :)
2015. febr. 14. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nem ismerek Barbarát. A név önmagában nem jön be, de nem is ver tőle a víz, úgyhogy nem lőtök vele mellé. :)
2015. febr. 14. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
40%
Én akiket Barbarákat ismerek/ismertem mind szőke volt és hát hogy fogalmazzak 'nem túl okos'. Úgyhogy nekem ez jut eszembe a névről.
2015. febr. 14. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
8%

neke nem tetszik a hangzása miatt,mint valami Barbapapa


ismerősnek kislányának ez a neve, amikor kérdezte egy német ismerősöm hogy hívják, és kimondtm, amilyen képpel visszaismételte kérdőn, hát az sokat elmondott csak azt nem, hogy szép..


a kislány szemtelen, rosszban sántikálós típus, de csak hogy magára vonja a figyelmet. ez természetes, nekem nem jön be.

2015. febr. 14. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nekem túl kemény hangzású, úgy vagyok vele, mint a Tamara, Katarina nevekkel. De nem rossz név, nem gondolnék rosszat egy kislányról, vagy nőről, mert Barbara a neve. Csak nem adnám a sajátomnak, inkább a lágyabb neveket kedvelem.
2015. febr. 15. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Szép név. Külföldön is megállja a név a helyét. Talpraesett, barna hajú nőt képzelek el, aki segítőkész, kedves, barátságos és empatikus.
2015. febr. 15. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Vannak rosszabb nevek is szerintem, de nem is nagykedvencem. Ahány Barbarát én ismerek, mindben van egy jó nagy adag büszkeség. :D
2015. febr. 15. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!