Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a Barbara...

Mi a véleményetek a Barbara névről?

Figyelt kérdés

Valószínűleg így nevezzük majd a kislányunkat:)


Mi jut eszetekbe róla, milyen ember? Hangzás? Vélemények???



2015. febr. 14. 20:01
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon tetszik, csak a becézése, hogy Barbi valamiért nem. De így, hogy Barbara, gyönyörű.
2015. febr. 15. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Nekem nincs Barbara nevű ismerősöm és igazából a név sem tetszik. Én biztosan nem adnám, de ez csak egy vélemény a sok közül. Nincs vele különösebb baj, nem hiszem hogy mostanában tucatjával fordulnának elő ilyen nevű gyerekek (és amilyen divatnevek vannak manapság, hát azokhoz képest a Barbara csodálatos). Biztosan jó választás lesz a kislányotoknak.
2015. febr. 15. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Szerintem szép név, de a Barbi becézésről egyből a Barbie baba jut eszembe. És valamennyi ilyen nevű ismerősön szőkére festett hajú :'D Ettől független a név nagyon szép. :)
2015. febr. 16. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!