Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogy hangzik az hogy Farkas Sára?

Hogy hangzik az hogy Farkas Sára?

Figyelt kérdés
Az s betűk miatt kérdezem. Köszönöm :)
2015. febr. 16. 07:31
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem zavaró...
2015. febr. 16. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
69%
egyik kedvenc nevem a Sára, ha lányom lett volna akkor Luca Sára lett volna :) de pont ahogy elolvastam a kérdést a s betűk miatt összeolvad.. esetleg tegyetek be elé egy másik nevet, aztán lehet a 2.-at használni :)
2015. febr. 16. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
a két s miatt egymás után nem hangzik jól. Amúgy szép név a Sára.
2015. febr. 16. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek az előttem szólókkal.


Nagyon szép név a Sára, de az s torlódás miatt nehéz lesz kiejtenie. Főleg, hogy a gyerekek hajlamosak egybe ejteni a nevüket.


Talán a megoldás valóban egy köztes név lenne, attól még hívhatjátok Sárának.

2015. febr. 16. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én is egyetértek, szép név a Sára, de ezzel a vezetéknévvel nem a legszerencsésebb. Róza? Réka? Nóra? Flóra? Petra? Viktória? Veronika? Eszter? Kinga? Dorottya? Tímea?
2015. febr. 16. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is ékeljetek közbe egy nevet, mert az egyébként nagyon szép nevet eltorzítja a msh.-torlódás.
2015. febr. 16. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem ia zavaró a 2 s miatt...
2015. febr. 16. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A Sára nagyon szép név, de szerintem is zavaró a két hang egybeesése.

Jó ötlet lehet egy név közbeékelése, de az viszont szintén zavaró lehet a gyereknek, hogy ti a második nevén szólítjátok, azt érzi magáénak és az óvodában meg az iskolában tuti, hogy mindenkinek legalább egyszer el kell mondja, hogy nem azt használja. (ezt tapasztaltam)

2015. febr. 16. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!