Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Erzsébet-program. Nagycsaládos...

Erzsébet-program. Nagycsaládosok. Hogyan működik?

Figyelt kérdés
Sehol nem találom,pedig mindent végig olvastam. Ha elnyerem a pályázatot,akkor kell befizetem az önrészt vagy minden esetben? Illetve mennyi napot tartalmaz?
2015. febr. 16. 22:54
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Jön egy e-mail ,hogy nyertél vagy sem,30 napod van befizetni az önrészt,de ha jó helyre szeretnél menni,akkor minél előbb.Majd befizetés után küldik postán az Erzsébet kártyát amivel tudsz szállást foglalni.Van egy olyan link ahol megtudod nézni a szálláshelyeket,amit lefoglalhatsz.
2015. febr. 26. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Szállásonként meg van határozva hogy hány napot/éjszakát tartalmaz. Van ahol csak 4 éjszaka van, de van olyan is ahol 6-7. Az Erzsébet-program honlapján meg tudod nézni, hogy melyik szálláson hány napos a turnus. Illetve azt is hogy napi hányszori étkezés van. Mi még nem voltunk, csak pályáztunk, de én úgy értelmezem, hogy az étkezésekért sem kell külön fizetni, az is benne van a pályázatban. Legalábbis remélem :)
2015. márc. 1. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!