Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Az Auchan baby pelenkáról...

Az Auchan baby pelenkáról tapasztalatok?

Figyelt kérdés
10 hónapos kislányom van és sokféle pelust kipróbáltunk már, de még mindig nem találtuk meg az igazit.Főleg éjszaka vannak gondok,reggelre sokszor kifolyik a pisi.Az Auchan -ban járva láttam ezt a pelenkát de nem mertem megvenni,sok márkában csalódtam már.Gondoltam megkérdezlek benneteket,hátha vannak itt olyanok akik már használtak ilyet!

2015. febr. 17. 13:11
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem jó. Éjszakára tudom ajánlani a Pampers Premium Care (fehér) pelenkát. Na, abból garantáltan nem folyik ki semmi. Éjjelre mi ezt használjuk és teljesen nyugodtan alszik. A feneke csont száraz reggel.
2015. febr. 17. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Mi próbáltuk, nagyon nem jött be, mindig kifolyt a pisi.
2015. febr. 17. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Egy óránál többet nem bír ki. Nekünk a Libero vált be.
2015. febr. 17. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!