Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Tényleg nem engedik eltemetni,...

Tényleg nem engedik eltemetni, ha a baba halva születik?

Figyelt kérdés

nemrég olvastam,hogy,ha fel sem sír,halva születik,akkor nem 'adják ki' a szülőknek,hogy eltemessék.

nem vetélésről volt szó,hanem 8-9 hónapig kihordott babákról,de komplikáció lépett fel


2015. febr. 19. 19:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy megkérdezik a szülőket, hogy meg akarják-e nézni, el akarják-e temetni stb.
2015. febr. 19. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
14%
Már bocsánat, de mi az, hogy nem adják ki? Addig ütném azt, aki ezt közli velem, amíg szuszog! Azt próbálnák meg...!
2015. febr. 19. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Barátnőmnek 5 vagy 6 hónaposan meg kellett szülnie a kislányát, mert rendellenesség lépett fel.

Azt megkérdezték tőle, hogy meg akarja-e nézni, de temetésről szó sem volt.

2015. febr. 19. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Unokatesómnak ikrei születtek. Az egyik halva született, a másik élt 3 napot. Csak azt kapta meg, amelyik élve született, csak őt tudta eltemetni. A másikat ki sem adták neki
2015. febr. 19. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
ez annyira szörnyű,és még el sem búcsúztathatják..nem értem,miért van ez így
2015. febr. 19. 19:41
 6/7 anonim ***** válasza:

[link]

Ezt talaltam.

2015. febr. 19. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Megkérdezik, ha valaki akarja eltemetheti. Mi nem akartuk, 36 hetes terhes voltam.
2015. febr. 20. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!