Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Visszerek terhesség után...

Visszerek terhesség után valakinek használt valami?

Figyelt kérdés
Terhesség előtt is már voltak most meg még több van hiába kenem nem használ!Valakinek van valami jól bevált praktikája!Doki csak a venorutont ajánlotta de nem használ semmit második tubus fogy már!
2011. okt. 5. 12:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Én Detralexet szedtem rá, jó volt. Néha szoktam egy-egy kúrát.
2011. okt. 5. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ez a Detralex vényköteles?

Bocs az offért...

2011. okt. 5. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ engem is érdekelne vényköteles-e ha neked bevált hátha nekem is használna valamit! :)
2011. okt. 5. 12:51
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem én írtam a Detralexet, de igen, vényköteles.

Nekem is vannak visszereim.Most, a második terhességem alatt is ugyanazt csinálom, mint az elsőnél.Kompressziós harisnya, vadgesztenyekrém, a foltosabb helykre Plerudin Forte krém.Terhesség alatt jobban meglátszódtak az erek, viszont utána szépen visszahúzódtak.Remélem most is ez lesz.Szülés után is viselni kell pár hétig a harisnyát, és rendületlenül kenni a lábakat.Sajnos csodára egyik krém sem volt képes, bármilyet próbáltam.

2011. okt. 5. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat! Kipróbálom mindenképp! :)
2011. okt. 5. 13:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!