Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ajánlana nekem valaki megbízha...

Ajánlana nekem valaki megbízható bébíszittert? Nagyon hálás lennék.

Figyelt kérdés
Olyan írjon , aki ismer is ilyet.3 , 3 év alatti gyermekre kellene vigyáznia.Illetve inkább 2 bébiszitter kellene , biztos ami biztos , ketten csak bírnának velük.:)Sajnos műtétre kellene mennem jövőhét után és a férjem nem tud csak márciusban szabadnapot kérni , viszont az orvos márciustól júniusig nem fogja tudni elvállalni.Nem nagyon tudjuk rábízni a gyerekeket senkire sem.Egyik nagymama messze él és rokkant a másik idegbeteg...A lényeg , hogy sűrgősen nagyon gyorsan kellene 2 bébiszitter , akik már jártasak az ilyen kis gyermekek ellátásában és ráérnének reggel 6 órától este 6-ig.Pénz nem akadály , csak annyi elvárás van , hogy tényleg rendesen ügyeljenek a gyerekekre!!!Légyszi olyanok írjanak , akik ismernek ilyen bébiszittereket , nem honlapokra vagyok kíváncsi , hanem tényleg olyan emberekre , akikre már valaki rábízta a gyermekét és tényleg 100%-osan tudja , hogy biztonságban voltak.

2015. febr. 26. 22:09
 1/8 anonim ***** válasza:
Helyileg hol laktok?
2015. febr. 26. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én magam is bébiszitterkedtem anno.

Ajánlom magamat.

2015. febr. 26. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Budapest 6. kerület.
2015. febr. 26. 22:15
 4/8 anonim ***** válasza:

Hát, onnan elég messze.

Szerintem hoxa portálon kérdezz körbe.

2015. febr. 26. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi , ha esetleg olvasná valaki ezt a kérdést , aki tudna ajánlani , az feltétlenül írjon!Vagy olyan , aki elbírna 3 ilyen kis gyerkőccel!
2015. febr. 26. 22:57
 6/8 anonim válasza:

A Lányom ilyen pici gyerekekre vigyáz egy baba mama központban.

Sajnos csak 8.30- 16 óráig. Ha esetleg találsz valakit aki megbízható, és a kieső időben tudna a gyerekekre vigyázni, utána vinni és hozni a gyerekeket akkor merem ajánlani. Neki is van három kisgyereke, és az dadaképzőtől kezdve a dúla képzőig mindent elvégzett.Imádja a gyerekeket. Max.7 fős csoportok vannak.

2015. febr. 27. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
És kerületileg ez hol van?
2015. febr. 27. 21:00
 8/8 anonim válasza:
12.kerület.
2015. febr. 28. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!