Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Gyermek torna vagy tánc...

Gyermek torna vagy tánc oktatást 3 éves kortól tudnál ajánlani Budapesten?

Figyelt kérdés
Mozgási lehetőséget keresnék a kislányomnak, de 5 éves kor alatt nem is nagyon látok lehetőséget. Pedig tavaly hallottam, hogy az egyik óvodába készülő bölcsistől kérdezte a dadus, hogy milyen volt a balett, szóval létezik, csak nem találok egyet se... Azóta máshová kerültünk, úgyhogy tőlük nem tudom megkérdezni....

#tánc #gyermek torna
2015. febr. 28. 13:26
 1/6 anonim ***** válasza:

Mondjuk.... Google?

[link]

[link]

Ez mondjuk már 4 éves kortól van

[link]

2015. febr. 28. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Benczúr házban tartanak tornát i ilyen kicsiknek.
2015. febr. 28. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Pedig minden kerületben van szerintem:

[link]

2015. febr. 28. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Azt nem írtam, hogy délelőtti időpont nyilván nem jó, mert dolgozunk, a gyerek meg bölcsiben van.


És kedves 1. válaszoló, nyilván én is rákerestem a neten, csak vagy délelőtti időpontok vannak általában az ilyen kicsiknél, vagy délután 4-5, amikor épphogy csak odaérek a bölcsibe a lányomért...

És inkább személyes tapasztalatot vártam volna inkább a kérdés feltevésnél..."ajánlanál" ugyebár....


De mindenkinek köszönöm ettől függetlenül a válaszokat, privátban kaptam egy jó ötletet

[link]

Ez ahogy nézem este 6-tól van, ára is teljesen rendben van, nekünk a helye is megfelel. :)


Szép estét mindenkinek! :)

2015. febr. 28. 17:53
 5/6 anonim ***** válasza:

Első link:


Helyszín:

Hagyományok Háza, Halmos Béla terem

(1011 Budapest, Corvin tér 8., földszint)

Időpont:

17.00 és 18.30 között


Ennyit arról, hogy 4-5 között van.

2015. febr. 28. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó, láttam, hogy a hagyományok házában akkor van, ezért is köszöntem meg a segítségedet....annak ellenére hogy a stílusod igencsak lekezelő volt...


Egyébként meg ha visszaolvasod láthatod, hogy azt írtam, hogy én is szétnéztem a neten és amiket találtam, azok általában délelőtt és 4-5 körül vannak.... ezért tettem fel a kérdést, hogy hátha elkerülte olyan a figyelmemet ami minden szempontból jó lehet.

2015. febr. 28. 18:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!