Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Akiknek lógott a bőr a hasukon...

Akiknek lógott a bőr a hasukon szülés után, segített azon is a torna? Vagy a bőrfeszesítő krém? Vagy olyan maradt?

Figyelt kérdés
2015. márc. 5. 16:02
 1/4 anonim ***** válasza:

A bőrön ezzel nem lehet segíteni, ha megnyúlik, akkor megnyúlik. Azon sebészeti úton lehet csak segíteni.

Nekem hét éve olyan, pedig nem vagyok kövér, de a hasamon lóg a bőr. Most szeretnénk kistesót, pontosabban kettőt, utána, ha már nem szeretnénk több gyereket, meg is fogom csináltatni a hasam, mert nem szeretem, hogy ilyen.

2015. márc. 5. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon! Csaszar lett es a varratra csungott :-D nekem segitett a hasfeszesito ov, ilyen hasleszorito fuzo kimondottan szules utanra! Es kenntem is stria elleni kremmel, kesobb hasfeszesitovel, mikor edzettem es fogyni kezdtem, ahogy fogysz a borod is regeneralodik es visszabb huzodik de lassan, es fogyni is lassan kell, mert akkor nem lesz feszes a bor.
2015. márc. 5. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
52%
1-esnek uzenem h lehet segiteni rajta attol hogy neki olyan maradt, nemtudom de lehet nem is tett erte semmit, vagy 1 dolgot kiprobalt es nem valt be, anyukam is 10 eve szulte tesom most olyan a hasa hogy vasalodeszka olyan sima, es mar jo par eve ilyen, kell kb 2 ev es kompresszios fehernemu kell, sport,tobbfele kenocs, masszirozo, lassu fogyas, ennyi es nem kell kes ala fekudni es 100 ezreket kidobni, es akkor is kompresszios fehernemut adnak :-)
2015. márc. 5. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen hármas, biztos hét év alatt nem tettem érte semmit, hát hogyne :D
2015. márc. 5. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!