Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Melyik jobb vajon? 240 cm-es...

Melyik jobb vajon? 240 cm-es trambulin a Tescóból? Van vkinek ilyen? Vagy inkább a Decathlon?

Figyelt kérdés
2015. márc. 7. 19:53
 1/7 anonim ***** válasza:
azt nézd meg hogy mennyi az össz súly amit elbír. mikor akciós volt bementem a tescoba venni, és a pénztárnál láttam hogy csak 80 kg bír.úgyhogy vissza is tettem. 15000 rel többért rendeltem a netről 160 kg bír. érdemes kék színűt választani, nekem legalább is ezt mondtál. neten nézz körbe, nagyon sok jó van:)
2015. márc. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Belinkelnéd, amit vettél? Köszi!
2015. márc. 7. 20:06
 3/7 anonim ***** válasza:
Mi ma szereltük össze a tescosat. Stabil, zippzáras a bejárat. A 240 cm a magassága a hálónak, nem az átmérője a trambulinnak és csak 75kg-t bír! Nekünk megfelel, mert kifejezetten a gyerekeknek vettük, nem volt szempont, hogy 160kg-t elbírjon. Esztétikailag is inkább ez tetszik. Kérdés, hogy ki a célközönség. :)
2015. márc. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A célközönség a gyerekek, de az a 75 kg nem túl sok.
2015. márc. 7. 20:45
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem jo a Tesco-s. Mi 2 eve vettük, amikor nagyon leakcióztak 24 ezerre, szerintem nagyon megérte. Mondhatom hogy állandó használatban van, mert a gyerekek még télen is belemennek, mi nem szedtük be soha. Ket telet bírt ki a hálója, mert mostanra mar kikezdte az időjárás es szétszakadt egy helyen. De ez betudható, hogy fagyban kint hagytuk ( ugye idén volt is egy nagy fagy januárban). Vettünk hozza új hálót, azóta ujra tökéletes.
2015. márc. 7. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

első vagyok. ilyen a miénk de van egy csomó más fajta is [link]

én az extrem digitáltól vettem, augusztusban. mi azért vettünk ekkorát mert nagyon sok gyerkőc van aki néha nálunk van, és így bíztonságos. meg őszinén nálunk az egész család kiprobálta:):)

2015. márc. 8. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi!
2015. márc. 8. 16:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!