Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hol lehet normális (kétszemély...

Hol lehet normális (kétszemélyes) szánkót venni? Néztük a Tesco-ban, hát talán a 10 kg-os kisebbikemet elbírná. Egy ócska tákolmány az egész. (OBI, Gulliver, Müller, Decathlon? ) Esetleg webáruház, ahol garantáltan jó szánkót kapok?

Figyelt kérdés
2013. nov. 25. 15:29
 1/10 anonim ***** válasza:
Nincs esetleg a családban, ismerősi körben asztalos vagy barkácsbajnok férfi? :) Mi ugyan még picik vagyunk a szánkózáshoz, de már apukámat megkörnyékeztem szánkócsinálás ügyben.:) Kiskoromban olyan szánkónk volt, amit ő csinált, személyreszabva, nagyon masszív volt. És szerintem még olcsóbb is lenne, mint készen venni valahol.
2013. nov. 25. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hervisben biztosan van.
2013. nov. 25. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem tudok csináltatni, és nem gondolom, hogy olcsóbb lenne :)
2013. nov. 25. 15:49
 4/10 A kérdező kommentje:
Hervis nincs a közelben, de inkább utazunk, csak jót vegyünk...
2013. nov. 25. 15:51
 5/10 anonim ***** válasza:
Vaterán vettünk tavaly, Budapesten át is lehet venni. Olcsóbbért mentünk volna, de a férjem szóba elegyedett a fickóval...ott, ők gyártják és végül rádumálta a drágábbra, de nem bántuk meg, mert 2 személyes és borzasztó stapabíró, férjem 120 kg és ő is csúszott vele a lányommal. 150 kg-os teherbírást garantált a fickó. Szóval ha érdekel előkerestethetem vele majd este, hogy ki volt, biztos postáznak is, ha arra van szükség...
2013. nov. 25. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Jah, azt elfelejtettem, hogy így is 10.000 körül volt, tehát olyan árban, mint a boltokban. És azt mondták, hogy szállítanak tesconak-auchannak is nem tudom már melyiket említette, a selejteket és az olcsóbb vékonyabb anyagúakat vásárolja fel tőlük... :)
2013. nov. 25. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 porcukormókus ***** válasza:
Dechatlon v mas hasonlo sportbolt esetleg?
2013. nov. 26. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
mi jófogásról vettünk egy 3 személyest 12e ért karfával. gyönyörű, strapabíró, egy idős kádár bácsi csinálja. szuper!
2013. nov. 26. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
olcsóbb, ha csinálják! mi is ezt a jófogásosat vettük! csak a 4 személyest 14e volt. fele a bolti árnak!
2013. nov. 26. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi!
2013. nov. 26. 14:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!