Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nem jòl fogadta a főnököd...

Nem jòl fogadta a főnököd, hogy babát vársz? Miért?

Figyelt kérdés
2015. márc. 9. 18:39
 1/5 anonim ***** válasza:
24%

mert lesz egy hasznavehetlen munkavállalója. mégis minek örülne?


én am nem jelentettem be, amúgy is lejárt a szerződés, de másoktól hallottam, hogy gratulálni sem tudott a főnök, meg semmi.

2015. márc. 9. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Az enyém örülne, évek óta mondogatja, hogy menjek el szülni, egy nőnek az a dolga. Az állásom miatt ne izguljak, az megvár :) Bár majd akkor lesz kicsit szraban, mikor rájön, hogy nem olyan könnyű engem pótolni :P
2015. márc. 9. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Èn pár hónapja voltam a cégnél mikor egy része a cégnek bedölt. ìgy elkezdtek kirugni mindenkit aki ahhoz a részhez tartozott, és mivel én voltam a legutoljára felvéve, így velem kezdték. Aznap haza fele eszembe jutott, hogy mi van, ha terhes vagyok(már 1 éve próbálkoztunk), és terhes voltam. Ìgy még a héten vissza vettek, az iroda több mint felét kirugták.

A fönököm bizonyára nem örült neki, de soha egy ici picit sem mutatatta. Ha össze futottunk a konyhába megkérdezte, hogy vagyok, de ennyi. Aztán közben a szerzödésem is lejárt, pont a szüléskor.

2015. márc. 9. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Utolsó! De most már úgy van, ha jól tudom, hogy hiába terhes valaki, ha nem szól a munkáltatójának a terhességről időben és az kirúgja, akkor a kismama nem tehet semmit.Írásban kell minél hamarabb tájékoztatni a munkahelyet, hogy védve legyen a nő.
2015. márc. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Utolsó, ez nem igaz. Valóban így volt egy ideig, de az alkotmánybíróság megsemmisítette a bejelentési kötelezettségről szóló passzust.
2015. márc. 9. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!