Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kreatív anyukák! Írnátok...

Kreatív anyukák! Írnátok nekem kisgyerekekkel elkészíthető étel ötleteket?

Figyelt kérdés
Amiket gond nélkül el lehet készíteni két 7 év alatti kislánnyal. Gondolok itt pl: nudlira vagy a mézeskalácsra. Ötleteket várok! :)
2015. márc. 10. 09:06
 1/4 sandrachnologic ***** válasza:
Pizza, kakaóscsiga, barmilyen kevert sütemény (bogres, muffin), kókuszgolyó, barmilyen kiszuros auti linzertesztabol, keksz, aranygaluska szaggatasa, pogácsa szaggatás - aztán kenheti tojassa, szorhat ra sajtot, magot. Mi ezeket csináljuk, 3,5 eves kisfiammal.
2015. márc. 10. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
5 éves fiú. Kenyérlángost szoktunk együtt csinálni, én nyújtom, a többi hozzávalót ő rakja rá. Vagy grissinit (kenyértésztából hengereket gyárt, sajt, szezámmag, só a tetejére), pizzagolyót (ő kiszaggatja, én kenek rá szósz, fiam tesz rá sonkát, sajtot, ami eszünkbe jut). Szereti a tojáskrémet, körözöttet, tonhal krémet, azokban is szokott segíteni.
2015. márc. 10. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kókuszgolyó, muffin, főzelékek, gyümölcsmártás, gyümölcssaláta.
2015. márc. 10. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Bátyám pici lánya lassan 3 éves lesz. Ő nagy fasirtguru!


Anyukája beleteszi egy tálba a hozzávalókat Hanka gyúrja, formázza, morzsába forgatja.


Heti egyszer tuti fasírt a menü náluk.

2015. márc. 10. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!