Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogyan erezzem magam ujra...

Hogyan erezzem magam ujra gyonyorunek?

Figyelt kérdés
sziasztok anyucvik!en feel eve szultem, sajnos as ota sokat romlott as onertekelesem!mondhatni egyaltalan nem erzem magam vonzonak.a ferjem allitolag tokeletesen elegedett, de en...egesz nap a gyerekkel vagyok.semmi program, semmi kikapcsolodas.szornyen erzem magam.nem is torodom magammal, vagy ha kicsipem magam, akkor is ugy erzem hogy egyaltalan nem tetszik amit latok.ti h tettetek tul magatokat a kezdeti nehezsegeken?mi a napi pontos program?regen olyan buszke voltam a szepsegemre.ma mar ugh erzem egg anyanak a gyerek as elso, ez igy is van, de en nem vagyok kibekulve magammal.MIT tesztek h visszanyerjetek onbizalmatokat?

2015. márc. 11. 21:36
 1/6 anonim ***** válasza:
95%

Elhiszem a férjemnek, hogy én vagyok számára a leggyönyörűbb nő!

És persze vannak olyan programok, ahova kicsíphetem magam, így ez sokat ad az önbizalmamnak. Hogy idegenek is megnéznek, mert jól nézek ki.

2015. márc. 11. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
94%

megtanultam helyesen írni, tele lettem önbizalommal :)


én ki vagyok békülve magammal, nem gondolom ennyire fontosnak a külsőt... igényes vagyok, ápolt, ezt a testet kaptam, kihozom belőle amit tudok és megelégedek vele...

2015. márc. 11. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
hát én kicsit rosszabb helyzetben vagyok mivel a férjem sincs megelégedve velem :( azaz az alakommal. szülés előtt nagyon vékony voltam, a férjem zsánere, szülés után kb 10kiló plusz maradt rajtam. engem is zavar, dolgozom rajta de gyerek mellett nem egyszerű :) mással nincs bajom. fésülködök, borotválkozok, fürdök, hajatmosok, ha kedvem van finoman sminkelek, szemöldököt szedek...stb mint előtte. én sem járok el sehova, sajnos jogsim sincs így még nehezebb kijjebb mozdulni. tehát tanácsolni nem tudok sokat, csak szánj magadra napi fél órát. tedd rendbe magad, otthonra is vegyél fel csinosabb rucit, ne lezser otthonit. és ha a férjed így is imád, kíván akkor magadban kell keresned a "hibát".
2015. márc. 11. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
46%

Keress egy fiatal,sportos pasit!


35/N

2015. márc. 11. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hat bennem van a hiba biztos, de ugy erzem hiaba festegetem magam, unom ahogy kinezek.51 kg vagyok.szeretnek felszedni nehany kilot de nem megy szoptatok is.amugy szerintem a ferfiak tenyleg jobban szeretik a ducibb noket, akiken van mit fogni...
2015. márc. 11. 22:06
 6/6 anonim ***** válasza:

3as vagyok :) hát a férjem pont nem az típus :)

tényleg keresd magadban a szépet :) nekem pl a szemem szép, ha rossz napom van egy kis szempillaspirál és máris jobban vagyok :) vagy a hajam. csípőig érő hajam van. ha nem érzem magam jól a bőrömben átadom a fiamat egy fél órára a férjemnek és megmosom a hajam, megszárítom...és máris sokkal csinosabbnak érzem magam. vagy megpróbálok nem pizsibe lenni. ma pl egész nap abban voltam...hát nem volt jó. ilyenkor fogom egy cica naci egy popsiig érő bővülő felső és máris jobb a közérzetem. tudod szokták mondani hogy a szépség belülről sugárzik. érezd jól magad. egyél többet hogy hízz, de mozogj is hogy ne puhulj el. nyugi lesz jobb is :) sok sikert.

2015. márc. 11. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!