Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Velem van a baj? Házsártos...

Velem van a baj? Házsártos vényasszonynak érzem Magam, akinek az a dolga "csak" hogy a kisbabáját ellássa. Nekem hiányzik hogy Nőnek érezzem Magam, hogy úgy nézzem rám párom.

Figyelt kérdés
Eltünt a tűz, a szerelem. Sose kapok semmiért dícséretet, elismerést ... ilyen téren olyan vagyok mint egy gyerek :) Aztán ez miatt sose jó nekem semmi, elégedetlen vagyok mindennel. Most akkor velem van a baj vagy párommal?
2008. aug. 28. 11:06
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Itt a baj: "Sose kapok semmiéer dícséretet, elismerést..." ezt meg kéne beszélni a pároddal, hogy neked mi okoz örömet, és Te hogyan tudsz örömet szerezni neki. Nem lehet hogy túl sokat törődsz a babával, és az Ő igényei háttérbe szorultak? Öltözz csinosan, lepd meg a kedvenc kajájával, ha időd engedi, kényesztesd egy kicsit és meglátod egycsapásra szuper anyuka-feleség-barátnő leszel!
2008. aug. 28. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mindennap felveszek valami csinosat, kisminkelem Magam, mostanában főzők újdonságokat. Mikor haza jön a munkából vele foglalkozom, aztán este hármasban vagyunk kicsit, közös fürdetés, aztán ha alszik a babó megint egymással vagyunk. De valami mégse jó. Pedig tudom hogy nagyon szeret engem is meg a kislányt is. De valahogy mindig úgy jön ki hogy a haverok barátnői, feleségei a szépek, okosak, aranyosak, sexisek. Pedig én is igyekszem :(
2008. aug. 28. 12:14
 3/6 A kérdező kommentje:
Ja, és igaz csak 6 hetes még a kislány, de nem vagyok elhízva, állítólag csinos vagyok!
2008. aug. 28. 12:15
 4/6 anonim ***** válasza:
69%

Ha te mindent megteszel,hogy szép legyél és kívánatos,akkor tényleg a pároddal lehet a gond.

Pici baba mellett nem könnyű,te mégis beleadsz mindent!

Ez becsülendő,beszélj vele!

2008. aug. 28. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Neki is még bele kell rázódnia az apa-férj szerepbe. Ne siettesd. Próbáld megb eszélni vele amit érzel, mert lehet, hogy ő is hasonóan érez. Az én férjemnek például az volt a "baja", mit kiderült, hogy én itthon lehetek egész nap a babával, neki meg el kell mennie dolgozni.
2008. aug. 28. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A férjed neked olyanokat hoz fel, hogy a haverjainak a barátnői milyen szexisek? Mindig ilyen volt vagy csak mióta gyereketek van? Én testileg - mint a legtöbb nő - megváltoztam a szülés által és tisztában vagyok vele, hogy már sosem leszek a régi, de a férjem nem mondja, hogy más nő ilyen meg olyan csinos. Nem azt mondom, hogy megcsal vagy bármi, csak azt, hogy nem értem, hogy nem veszi észre, hogy ez neked milyen rosszul esik? A férjem is azt mondja, hogy anya vagyok és úgy kezel, nem pedig mint nőt elsősorban. Engem is sokáig zavart ez, de rájöttem, hogy igaza van, hisz anya lettem. Megváltozott az életem. Bár női mivoltunkat nem adjuk fel, az anyaság lesz ilyenkor elsődleges, így természetes, hogy a párunk ezt látja és így érez. Szerintem egyikőtökkel sincs gond, csak mindkettőtöknek még elég új lehet ez a helyzet és meg kell szokni. Mondjuk én tuti szóvá tenném a férjemnek, hogy ha más nőket folyamatosan szexisnek titulálna. Természetes, hogy ez zavar téged.
2009. febr. 21. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!