Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ajánlanátok gyerekbarát...

Ajánlanátok gyerekbarát wellness hotelt?

Figyelt kérdés
Személyes tapasztalatok érdekelnének. Jó és rossz tapasztalat is jöhet.
2015. márc. 14. 19:03
 1/7 anonim ***** válasza:

Székesfehérvár Szárcsa Hotel - teljesen gyerekbarát. Játszósarokkal (nagy és jól felszerelt), jó kis medencékkel, gyerekeknek való úszós játékokkal. Ezt kifejezetten ajánlom. Télen-nyáron tök jó szerintem.


Balatonalmádi Ramada Hotel - van gyereksarok (nem túl nagy, de jól felszerelt), a medence viszont nagy, nem gyerekeknek való. De szülői felügyelettel, úszógumival használható. Mi ezt is élveztük. 4 éves a lányunk.


Máshol egyelőre nem voltunk wellnessezni, úgyhogy csak ezekről tudok mondani ezt-azt.

2015. márc. 14. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Siklósi Hotel Castello nagyon jó. Van egy nagy játszótszoba, gyerekmedencék, játszóhazas feelinges játszószoba. Nagyon kedves mindenki, még a takarítónők is bohóckodtak a.gyerekeknek. A szálloda amúgy nagyon igényes és tiszta, ami.nekem nagyon fontos szempont, gyűlölöm, ha egy hotelben ragadnak a bútorok, evőeszközök dzb. Itt az üvegajtókat, falakat, amiket a gyerekek osszetapogattak, napjában többször takarították.
2015. márc. 14. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Felsőtárkány Bambara Hotel. Kétszer voltam ott a családommal,eszméletlenül élveztem. Gyönyörű táj,kedves alkalmazottak,tiszta,rendezett környezet,és a szobák.... nagyon jól éreztem magam,semmi rossz tapasztalatom nincs vele kapcsolatban. Céges bulin voltunk ott mindkét alkalommal. Az étel nagyon finom,nagy a választék,svéd asztalos. Szerintem nagyon jól jártok,ha oda mentek. Nyáron medence,játszótér,stb.

[link]

2015. márc. 14. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ja és plusz 2 éves korig ingyenes.
2015. márc. 14. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekünk még nincs gyerekünk de egy baráti házaspárnak van.

A Saliris Resort-ban voltunk együtt Egerszalókon.

Van beltéri gyermekmedence és babakocsit is be lehet tolni a medencetérbe.


A sárvári Park Inn is kifejezetten családbarát, bár mi ott csak ketten voltunk, de rajtunk kívül mindenki gyerekkel volt, mindenféle korosztállyal. Aki meg nem gyerekkel érkezett, az nyugdíjas volt. :-)


Mindkettő szuper hely!

2015. márc. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Eddig 3-szor voltunk Sárváron a fürdő hotelében a VitalMed-ben. Idén fogunk először a kislányunkkal menni, de nagyon bababarátnak tűnt. :-)
2015. márc. 14. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kehidatermál, Zalakaros Karos-Spa, Tapolca Hotel Pelion, Hajdúszoboszló, Hotel Mátyás Király
2015. márc. 18. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!