Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Milyen gyerekbarát szállodát...

Milyen gyerekbarát szállodát tudtok ajánlani amely egye van kötve a fürdővel?

Figyelt kérdés
Sárvárra a Park Inn-be szoktunk menni, ami nagyon tetszik, mert egy köntösben át tudunk menni a fürdőbe télen is (most is decemberben szeretnénk menni) és nagyon sok medence közül tudunk választani, amelyek között van nagyon jól kialakított gyerekmedence. Sokat keresgélek, mert most szeretnénk máshova menni, de nem találok semmit, ahol ilyen jó lenne a gyerekrész. Olyan megoldás is jó lehet, hogy nem fürdő mellett van a hotel, de nagyon jó a wellness része. Ja, ami még fontos, hogy félpanzió svédasztalos legyen.

2014. szept. 25. 13:01
 1/9 anonim ***** válasza:
bocsánat, de én tőled kérdeznék: nézem a Park Inn-t a neten, de nem derül ki számomra, hogy amit a gyermekmedencéről írtál, az fedett, vagy szabadtéri (jó tudom, ha télen fürdőköpenybe mész a fürdőbe, az feltehetően fedett, de mennyire tud ellenni bent a kisgyerek órákig? ... tehát élvezhető-e, továbbá az bent van a szálló árában, vagy külön díj?
2014. szept. 25. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 aHermann ***** válasza:

Szia!

Esetleg Debrecen - Aquaticum

Szeged - HH Forrás

Siklós - Hotel Castello


Ezek egyben vannak a fürdővel.


A wellness rész legyen jó, vagy a gyerekmedencében legyenek élményelemek (csúszda, vízköpő)?

Ez utóbbinál nézd meg a Flamingót Balatonfüreden, Velencén a Velence REsortot, Mátraszentimre - Hotel Narád, Felsőtárkány - Bambara, Gyula - CSaládi Wellness Hotel, Mátraháza - Lifestyle.


Szerintem kifejezetten jó a wellness a Hotel Katalinban Gyenesdiáson, de ott csak szimpla gyerekmedence van, nincs csúszda vízköpő. Van elég nagy élménymedence, külön pezsgőfürdő és úszómedence. Nagyon gyerekbarát, és most a játszószobát is fejlesztették.

2014. szept. 25. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Kolping Hotel
2014. szept. 25. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Azt hiszem a Hotel Freya is ilyen Zalakaroson, illetve ami nagyon jó Kehidatermál, Kehidakustányban, ott együtt van a hotel a wellnessfürdővel. Ajánlom még a Balneo Hotelt Zsóryfürdőn, nagyon jó kis hotel, a kaja svédasztalos félpanziós és szuper!
2014. szept. 26. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Mendan hotel (volt Damona Hotel) Zalakaroson. A szomszédba van a Zalakarosi gyógyfürdő, ami nagyon jó. Köntösbe át lehet szaladni, és ha olyan wellness csomagot vásárolsz a hotelnál, akkor benne van a belépő is. Persze van a hotelnek saját wellness részlege is, de ott nincsenek kimondottan csúszdás gyerekmedencék.

A Kolping hotel mondjuk tényleg gyerekbarát, szerintem túlságosan is, úgy értem sok felesleges dolog van ott, ezért kerül sokkal többe mint más ugyancsak gyerekbarát hotelek. A wellness részlege lehetne jobb is szerintem.

Egerszalóki Saliris hotel. Nagyon jó wellnessrészlege van, gyerekmedencékkel, sokféle medencével. Szerintem nagyon jó ez is.

Park Inn-be különben én is voltam, és tényleg az a legjobb.

2014. szept. 26. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Kedves első, fedett és kinti rész is jó. Benne van a szálló árában. Bent: 4 gyerekcsúszda, külön gyerekhullám, ami hullám nélkül is jó, mert kiválaszthatod milyen mélyben akarsz pancsolni, +egyéb vizi játékok. Ezen felül hüss pihenő, ahol aludhatnak a gyerekek. E mellett játszóház konyhával, ami teljesen felszerelt. kül pelenkázók. Az emeleten, ahova lift visz ott van babamegőrző, de szülőknek is be lehet menni játszani a gyerekekkel, de ha akarod ott hagyhatod ovónénik vigyáznak rá ingyenesen.
2014. szept. 26. 22:02
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! Majd a napokban átböngészem őket. Volt köztük amiről már hallottam, de volt amiről most először.
2014. szept. 26. 22:04
 8/9 anonim ***** válasza:
#6 köszönöm
2014. szept. 26. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

1 és 8 vagyok


voltunk Sárváron négy napot ... már a kiírás a recepción levett a lábamról ... tudjátok, olyan kis tábla, ami arra kér, hogy várj ott és ne zavard az éppen ügyet intéző vendéget a pultnál a tolongásoddal ... mi volt a szöveg? kb ez: "Kérem itt várakozzon, amíg a recepciós Önre nem mosolyog." ... ezek tudnak valamit ... a szálló és a fürdő gyerekbarát, remek, a személyzet végtelenül kedves és segítőkész ... ajánlom bárkinek (aki itt nem talál kedvére medencét, az sehol)

2014. nov. 4. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!