Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit adjak 4,5 honapos babamnak...

Mit adjak 4,5 honapos babamnak este enni, hogy ne keljen 1,5 orankent szopizni?

Figyelt kérdés
2015. márc. 15. 16:36
 1/8 anonim ***** válasza:
51%
hozzátáplálást elkezdted? mert akkor én tejpépet adnék fürdés előtt, fürdés után szopizik és hátha akkor tovább bírja :)
2015. márc. 15. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

ha csak átmenetileg kel sűrűn, az azt jelenti, hogy növekedési ugrása van.

De 4-5 hónapos korban a legtöbb baba alvása elromlik, minimum egyszer felébred a mozgásfejlődés miatt, illetve túl pörög hiszen most már minden érdekes számára.

Én anno megpróbáltam a tejpépet, de attól is ugyanúgy kelt.

Amit tehetsz, hogy a visszaaltatás helyett megtanítod az egyedül történő vissza alvásra. Cumival és következetes módon. Nekem ez vált be, azóta megint átalussza.

2015. márc. 15. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nappal próbáld többször szoptatni. Lehet hogy a sok érdekes felfedeznivaló elvonja a figyelmét az evésről és éjjel pótolja be? Valamint lehet hogy növekedési ugrása van, akkor majd magától is ritkábban fog enni kérni.
2015. márc. 15. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Sajnos nem atmeneti.. mar 2,5 honapos kora ota ezt csinalja es egyre csak rosszabb. Nappal 3 orankent eszik reggel 9kor eloszor, este 9kor meg utoljara. De tegnap pl az utolso szoptatas utan meg 2x szopizott ejfelig.. es utana meg negyszer a reggel 9es szopiig.ma adtam neki egy kis almalevet, dehat szegeny nem mondanam, hogy izlett neki.. ki fogom probalni a tejpepet, hatha. Holnap adok neki egy keveset, hogy lassam, izlik-e neki. Aztan kedden adok neki lefekves elott, hogyha megeszi, hatha.. koszonom a valaszokat
2015. márc. 15. 18:49
 5/8 A kérdező kommentje:
Ja es azt kifelejettem, hogy egyebkent meg egy angyal baba. Egyedul alszik el nappal is, este is. Beteszem az agyaba es kesz. De ha ejjel felebred, akkor addig sir, amig meg nem szoptatom. Es ha esetleg nem jon egybol, mivel ugye 1,5 ora alatt azert nem termelodik olyan sok, meg ejjel eleve kevesebb is van, na szoval, ha nem jon egybol a tej, akkor uvolt. Es ezt 1,5 orankent. Szoval nem tudok masra gondolni, minthogy ehes :/
2015. márc. 15. 18:51
 6/8 anonim ***** válasza:
cumit probaltad?
2015. márc. 15. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igen. Cumizik egyebkent, de nem nyugtatja meg este. Ha meg is nyugtatja, kb 10 perc mulva ujra sir
2015. márc. 15. 20:46
 8/8 anonim ***** válasza:
Semmit. Szoptasd meg ha azt szeretné. Az enyém is sokáig kelt éjszaka, bár nem másfél óránként. Ha igénye van rá, akkor azt kell tenni. Tudom én hogy fárasztó. a tejpépet anno én is próbáltam, de nem ért semmit sajnos.
2015. márc. 21. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!