Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért fél elindulni a judo...

Miért fél elindulni a judo versenyen a kisfiam?

Figyelt kérdés
Valamiért ugy alakult, hogy nem mer elindulni egy versenyen sem, pedig nagyon tehetséges. Az egyik versenyen sokat küzdött es a végén elvesztette, talán itt tort meg.
2015. márc. 18. 19:25
 1/2 anonim válasza:
Veszteni senki sem szeret, de harcolni jó is és kell is. Valahogy próbáld megértetni vele, hogy teljesen mindegy, hogy veszít-e vagy nyer, az a lényeg, hogy megpróbálta, próbálja.
2015. márc. 18. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Biztos így van kedves kérdező! és hogy kezeli ezt az edzője? Nálunk például az van, hogy ha ilyen helyzetbe kerül egy gyerek, akkor elmondja neki, hogy a legközelebbi versenyre még többet kell készülnie, hogy még jobb legyen. Sose mondja, hogy nem volt ügyes, vagy jó.... de mindig érezteti hogy a lehetőség benne van a helyzetben, hogy épp ne sikerüljön.

Ezért kell még többet edzenie.

De sose hajszolja őket túl...csak a koncentrációjukat próbálja fejleszteni .....

Nálam már más a helyzet. Az utolsó versenyen nagyot rontottam...mert túl magabiztos voltam. Na azóta nem mertem újra próbálkozni.

Hány éves egyébként a kissrác? enyém 8.

Azért amit te tehetsz, hogy próbálod szóba hozni a témát...és hátha megnyílik. Meg ugye az edző is segíthetne.....

2015. márc. 25. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!