Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek hogy lehet, hogy...

Szerintetek hogy lehet, hogy a libero arca versenyen, az élmezőnyben lévő babák nem is olyan "szépek", mint akik hátrébb vannak?

Figyelt kérdés

[link]


Ők az első 12. A 2., 4., 6., 8. még rendben van, de egy csomó kép teljesen rossz minőségű! Hogyan lehet ennyi szavazatuk?


2010. jún. 6. 10:59
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy kinek melyik kisgyerek tetszik, az nagyon szubjektív kategória. Egyébként épp ezért nem szeretem az ilyen szépségversenyeket! Az győz általában, aki több ismerősét tudja mozgósítani a szavazásra :))) Tök fölöslegesnek tartom a gyerekeimet bármilyen "szépségversenyre" benevezni....
2010. jún. 6. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyenek általában arról szólnak hogy ki tud nagyobb ismeretségi kört össze szedni, ill ki tudja több helyre kiírni hogy szavazzanak az ő képükre...
2010. jún. 6. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
Ja! és érdekes, hogy csupán próbaképp rákattintottam az egyik képre, hogy szavazok... rögtön kiírta a gép, hogy már korábban rögzítették a szavazatomat... Pedig én biztosan NEM szavaztam még, mert arról se tudtam, hogy van ilyen oldal :)))))
2010. jún. 6. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:

Én fölraktam a fiamat, most van 32 szavazata, több ismerősöm is mondta, hogy kiírta a gép, hogy már szavazott, pedig ő biztos nem. Elvileg több szavazatnak kéne lennie és ezzel a 32-vel is a végén vagyunk!

Lehet, hogy ez már el van döntve?

2010. jún. 6. 11:15
 5/28 anonim ***** válasza:
jaj egyesek de nem szépek.
2010. jún. 6. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
Szia! Zalán a kisfiad?
2010. jún. 6. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
Szia, nem.
2010. jún. 6. 13:01
 8/28 A kérdező kommentje:
Ja most látom, hogy egy Zalán nevű kisfiú a 32. Nekünk 32 szavazatunk van és ezzel most az 559., csak azért furcsa, mert nem értem, hogyan lehet az, hogy valakinek ilyen sok szavazata gyűljön össze!
2010. jún. 6. 13:16
 9/28 anonim ***** válasza:
64%
Én egyszer neveztem be a kisfiamat egy internetes szépségversenyre, akkor eldöntöttem ,hogy többet nem fogom. Negyedik lett, de az bántott nagyon, hogy az a két kisgyerek aki első és második lett, nem volt szép. És most nem az irigység beszél belőlem.
2010. jún. 6. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%
Én is teljesen hülyeségnek tartom ezeket a versenyeket, soha nem nevezném be a kisfiamat, pedig nem csak szerintem gyönyörű:) Az én ismerősöm lánya is fent van ezen a liberós oldalon, ők az iwiw-en buzdítják az ismerősöket szavazásra. A kislányról egy nagyon rossz, életlen kép van fent...
2010. jún. 6. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!