Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 1-2 napja néha erősen néha...

1-2 napja néha erősen néha gyengén szúr a hasam! Ez normális vagy orvoshoz mennyek vele?

Figyelt kérdés
20 hetes kismama vagyok!Félek,mert szurkáló néha meg fájó enyhén görcsölő éréseim fájásaim vannak!Ez lehet attól,hogy nő a a baba vagy más lehet és orvoshoz kéne mennem?! Előre is köszi a válaszokat!
2010. febr. 16. 15:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia!Én 21 hetes vagyok és nekem is szokott szúrkálni lent,de nem szokott görcsölni!Szerintem ha görcsölsz,még ha kicsit is akkor doki!Jobb ha megnéz!De nem hiszem,hogy komolyabb baj lenne!Nő a baba meg a méhed!Boldog Babavárást!:-)
2010. febr. 16. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ!Első baba én nem nagyon tudom mi számít normálisnak és rossznak!Nagy görcseim nincsenek csak néha kicsit!Még ma figyelem,ha nem javul,holnap dokihoz megyek!Neked is Boldog Baba várást!
2010. febr. 16. 15:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!