Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák. Ahol fiú-lány páros...

Anyukák. Ahol fiú-lány páros tesók vannak ott meddig voltak egy szobában?

Figyelt kérdés

2015. márc. 19. 21:04
 1/3 anonim válasza:
100%
Én ugyan nem vagyok anyuka, de én és a lány testvérem között 1 év van. Mi minél hamarabb külön szobát akartunk, de olyan 8 évesen lett. Bár már annyira nem emlékszem, lehetett az kicsit később is.
2015. márc. 19. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A kisfiam 15 éves lesz ősszel a kislányom 12 még egy szobában alszanak. Már külön tettem volna őket de nem akarják azt mondják hogy így jobb. A nappaliba zajlik az élet este csak aludni mennek a szobába. Sőt ha apa nincsen itthon átjönnek az én szobámba aludni akkor négyen alszunk együtt mert van még egy kis tesójuk. Majd eljön annak is az ideje úgy is fogják mondani ha már unják egymást. Én még örülök hogy így együtt tudunk lenni olyan hamar felnőnek.
2015. márc. 20. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
2 szobánk volt, egy szobában nőttem fel az Öcsémmel. Semmi bajunk nem lett belőle. Nem mindenkinek adatik meg, hogy külön szobába tegye a gyerekeket.
2015. márc. 20. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!