Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek milyen nevet...

Hellboy69 kérdése:

Szerintetek milyen nevet adjunk a kicsinek?

Figyelt kérdés

Kislányunk lesz és több neven is gondolkoztunk, de nem tudunk választani. Pontosabban 7 név tetszett meg nagyon.

1. Odoroki - Japán név. Jelentése: meglepetés

2. Dorottya - Jelentése: Isten ajándéka

3. Abigél - Jelentése: az apa öröme

4. Olívia - Jelentése: olajfa

5. Sarolta - Jelentése: fehér menyét

6. Hanna - a Johanna rövidített formája

7. Alma

Szerintetek melyik kettőt párosítsuk össze? Számokat kérnék és tanácsokat. Komolytalanok kíméljenek. Előre is köszönöm.



2012. ápr. 17. 22:52
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
35%
Olíviát választanám. Egymagában szép, nem kell túlcsicsázni. Ritka, kellemes hangzású. A többi nem tetszik, és tucat név.
2012. ápr. 17. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

Hanna Olívia

Abigél Dorottya

A japán név, és az Alma nálam kilőve.

2012. ápr. 17. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
79%
Nekem a jelentése alapján az 5. tetszik.
2012. ápr. 17. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
4 vagy 5 vagy 7. Nekem nem tetszenek együtt, de külön külön igen.
2012. ápr. 17. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

2.-4.

Az elsorol meg nem is hallottam, utananeztel, hogy adhato e?

Akarmennyire is furcsanak tunik majd a vegleges parositas, fel ev mulva azt fogod gondolni, hogy a leheto legtermeszetesebb, hogy ezeket a neveket parositottad ossze:D En is igy jartam, az en lanykamnak is ket neve van:D

Tovabbi boldog babavarast, konnyu szulest, egeszseget es sok-sok oromot az uj kis csaladtaggal!

2012. ápr. 17. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

hát az elsőt semmiképp (hacsak nem japán az aupuka, de még így se iagzán nyerő sztem, mert vannak sokkal szebb japán nevek). Hogy becéznétek, Odi?

2: szép, a becézései is jók, a Dorka kifejezetten cuki, felnőttként is vállalható név. Korrekt választás

3: szintén szép, viszonylag ritka. a 6-7-essel nem illik össze sztem

4: hát nem tom, én erről mindig egy kövér operaénekesnőre asszociálok, de ez kizárólag az én korlátoltságomat mutatja :)

5 : méltóságteljes, Saciként is tök jó, felnőttként is.

6: nagyon szép, de rendkívül gyakori

7: jelentéstartalom miatt nem illik egyik névhez sem, a beszédes nevekkel ez a baj sztem. önmagában jó meg minden, de nem páros névnek.

2012. ápr. 17. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
70%
Olívia Almát választanám. A Többi nekem nagyon nem jön be, még talán a Hanna elmegy.
2012. ápr. 17. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk Abigélünk van. Nem becézzük, mielőtt kérdezi valaki :D Apa adta neki, igen, a jelentése miatt :)

Imádja...

2012. ápr. 17. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
50%
én Almàt szerettem volna lànykàmnak de a pàrom hallani se akart rola igy én az Almàra szavazok ;) nekünk igy Màlna lett ;)
2012. ápr. 18. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 Baranka ***** válasza:
Abigél! A mi csajszinkat is így hívják! Imádom a nevét (is):-)
2012. ápr. 18. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!