Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha a lányomból...

Mit tegyek ha a lányomból link alak lett?

Figyelt kérdés
A lányom jelenleg nyolcadikos eddig egy nagyon szorgalmas kislány volt. De körülbelül 2 hónapja elkezdett négyeseket hozni az iskolából aminek nagyon nem örültem kérdőre is vontam miatta. Erre az ő válasza az volt, hogy őt már nem érdekli a tanulás. Rá vagy két hétre beállított egy "csöves" palival a házunkba aki 3 évvel idősebb a lányomnál. Annak a palinak alig volt foga az is teljesen le volt rohadva. Most együtt járnak mit tegyek????

2015. márc. 20. 20:54
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
KAMU.
2015. márc. 20. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
0%

Elkezdett négyeseket hozni? Na és? Nem kell a gyerekből robotot csinálni, most kezd kamaszodni, tök normális, hogy nem a tanulás az első (persze azért vannak határok, ha már csak hármasokat fog hozni, meg folyton romlik, az azért gond).

A pasis dolgoz nem tudom elhinni, de ha igaz lenne, akkor elbeszélgetnék helyedben a lányoddal, hogy tudja e ki ez a srác, mit akar tőle, a lány mit akar a fiútól, stb. De tiltani úgyse tudod.

2015. márc. 20. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
A, hogy négyeseket kezdett el hozni önmagában még nem baj, de amit mondott, hogy már nem érdekli a tanulás az már igazán megrémisztett. Meg nem bírom elviselni, hogy ezzel az undorító gyerekkel jár
2015. márc. 20. 21:33
 4/17 anonim ***** válasza:
Hogy hívják a fiút? Van egy osztálytársam, neki sincsenek fogai és ő is mindig nála fiatalabb lányokkal kavar. De amúgy normális. Mi a neve? Hátha ugyanarról beszélünk. :D
2015. márc. 21. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Utolsó az azért durva lenne :D
2015. márc. 21. 21:25
 6/17 anonim ***** válasza:
Oké, akkor kezdem én. Akiről én beszélek, őt Krisztiánnak hívják, a lányod barátját? :D
2015. márc. 21. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Jézus lehet ugyanarról beszélünk :D
2015. márc. 22. 15:33
 8/17 anonim ***** válasza:
Ne már, az is Krisztián? :D Ha ugyanarról beszélünk, akkor hülye, de csak annyira, mint a legtöbb fiú, amúgy normális, nincsenek vele gondok. :) :D
2015. márc. 22. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Tényleg komoly a kérdés? Itt beszélgetünk róla, hogy igaz -e vagy nem, és nem értünk egyet, kérdező írd le őszintén!! :DD
2015. márc. 23. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
igen igaz
2015. márc. 23. 20:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!