Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Az egyik lány szerint túlságos...

Az egyik lány szerint túlságosan megfontolt, komoly, a másik lány szerint túlságosan felelőtlen, link alak vagyok, ezért nem akartak velem komolyabban megismerkedni, WTF?

Figyelt kérdés
Lányok, tudjátok mit? Mivel azzal sem vagytok tisztában, hogy mit akartok, ezért menjetek nyugodtan a bús p#csába!!
2014. szept. 21. 00:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
pedig te vagy az idióta pöts,mert te vársz döntést egy nőtől,hogy akkor most mi lesz,plusz simán elhiszel nekik minden marhaságot amit összehordanak.
2014. szept. 21. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
ezek csak gyáva arcátlan lekoptató dumák
2014. szept. 21. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Valójában magamat utálom! De rohadtul! Fantasztikus, hogy az egyik feketének, a másik fehérnek lát. K#rvára nem értem én ezt!
2014. szept. 21. 00:46
 4/13 anonim ***** válasza:
Ténleg nem tudják mit akarnak, csak azt, hogy mit nem. De ameddig ilyen balfék vagy addig téged nem fognak akarni.
2014. szept. 21. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ilyet csak nagyképű, öntelt, öntúlértékelő, egoista, sablonri...ncok mondanak. Tele van velük a világ. Ne törődj velük. Csinálják csak, ha jólesik nekik. Egyszer majd felcsinálja őket valaki, azután otthagyja a fenébe. Akkor majd rájönnek, hogy hogy kellett volna viszonyulni a másik nemhez.
2014. szept. 21. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
DE HOGYAN LEHETEK EGYSZERRE KOMOLY ÉS LINK? HOGYAN LEHETEK EGYSZERRE MEGFONTOLT ÉS FELELŐTLEN?
2014. szept. 21. 00:51
 7/13 anonim ***** válasza:
Tudod, nem minden ember lát ugyanúgy:) Ha valakinek nem vagy szimpi, az negatívan fog, és nem hiszi el, mikor a barátaid áradoznak rólad, hogy hú de kedves meg segítőkész vagy.
2014. szept. 21. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
nekem is mindig ezzel a kokler szöveggel jönnek hogy még nem tudom hogy mit akarok! én fiú létemre eltudom dönteni hogy mit akarok!
2014. szept. 21. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
szépen összevontad. az, hogy az egyik szerint fehér vagy, a másik szerint fekete, nem azt jelenti, hogy nem tudják "a nők", mit akarnak. csak annyit, hogy nem mind egyformán lát téged. nem majmok a nők, tudtad?
2014. szept. 21. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Mindenkinek másmilyen vagy a szemében.


Engem neveztek már ostobának és bölcsnek egyszerre.

Szerintem azzal foglalkozz, amilyen szerinted vagy, s ne azzal, hogy más milyennek lát, vagy szerinted milyennek kellene látnia. Ez nem a te reszortod.

Ezzel nem azt akarom mondani, hogy ne hallgass meg másokat, ne fogadd el mások véleményét.

Fogadd el, de ne arra alapozz.

2014. szept. 21. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!