Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Babanaplót keresek, melyik a...

Babanaplót keresek, melyik a legjobb és a legtovább vezethető?

Figyelt kérdés

Első lányomnak Gombos Edina-féle babanaplója van, de sajnos jelenleg nem kapni sehol. Második lányomnak is ilyet szerettem volna, mert azt 18 éves korig lehet vezetni, és nem akartam két különbözőt venni.

Viszont amiket most találok vagy csak 1 évig, vagy max. 5-6 éves korig vezethető, aztán vége.

Valaki nem tud ajánlani egy olyat, amit sok éven át lehet vezetni? (és nem több részből áll, hanem egy könyv az egész)


Köszi a válaszokat előre is!



2015. márc. 23. 09:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Vezess blogot vagy rendes naplót azt bárhogyan és bármeddig írhatod, nem leszel keretek közé szorítva.
2015. márc. 23. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Persze, vannak alternatíváim, lehet hogy sajátot készítek. Viszont mivel első lányomnak van "bolti" babanaplója, ezért a másodiknak is hasonlót szeretnék.

Ezért szeretnék ötletet kapni, hogy milyet használnak az itteni anyukák, mert nem tudom végigböngészni az összeset a könyvesboltokban. Hátha lenne valami jóféle...

2015. márc. 23. 10:12
 3/3 anonim ***** válasza:

Én most vettem a lányomnak.Rengeteg félét megnéztem,mindegyik csak egy éves korig volt.Abban viszont bátran ajánlom a miénket.

[link]

2015. márc. 23. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!