Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Honnan lehet szép babanaplót...

Honnan lehet szép babanaplót rendelni, venni?

Figyelt kérdés

Olyat szeretnék ami nem túl drága viszont nem is nagyon egyszerű!

Szeretném ha sok kép feljegyzés és kis emléket lehessen tartani benne(hajacska,cipő,fogacska...)!

Ti milyet vettetek?Mi van benne?



#babanapló #baba emlékek
2015. jan. 17. 19:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Én a Gombos Edina félét ajánlanám, gugliba beirod, kidobja honnan lehet rendelni. De ha megfogadsz egy tanácsot, nem veszel kifejezetten babanaplót, hanem veszel egy szép füzetet, amibe azt meg ugy irsz ahogy akarsz. Szebb szerintem amit saját magunk készítünk, személyesebb is, és abba tényleg te szabod meg hogy mit irsz bele, mit ragasztasz stb.
2015. jan. 18. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én a Libriben találtam egy nagyon praktikusat és szépet, de a Kislány mindig hiánycikk ...
2015. jan. 19. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!