Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Terhesség alatt gombás fertőzé...

Terhesség alatt gombás fertőzést mivel lehet kikezelni?

Figyelt kérdés
15. hétben járok, és persze dokinál is voltam már emiatt is nem egyszer. Nem tudom, hogy visszatért e, de gyanitom el sem múlhatott teljesen ez a nyavaja. Most 4 napja ismét voltam nála, ugyanazt a gyógyszert adta (kúp+krém), és már a 3 kúp elfogyott, de attól tartok most sem múlott el rendesen. Nem tudtok esetleg valami alternativát rá, ami a babára se káros? Akinek volt hasonlója, mivel kúrálta ki magát? Nagyon féltem a babámat, és nem is értem, a doki is mér ugyanazt írja fel :(

2015. márc. 29. 15:37
 1/7 anonim ***** válasza:
En is hasonloan jartam de a masodik kura utan megfogadtam egy termeszetgyogyasz rokon tanacsat es tengeri sos vizben furodtem (nagyon-nagyon sos. Kb 2-3 marek so egy kad vizbe) furdes vegen pedig ecetes vizzrl oblitettem le ott magam. Rohadtul csipett egetett. Azonnal le kellett mosnom (1/3 aranyban csinaltam a vizet) tobbszor atmostam magam. Ezt ismeteltem amig nem javult a helyzet. Most 2 evokanal ecetet teszek kb 2 liter vizbe es azzal oblitek minden este. Azota egyszer sem jott vissza. Furcsa volt eloszor ez az ecetes dolog de bevallt. Fontos, hogy a masik fel is kezelve legyen kulonben mindig vissza fog terni a gombasodas.
2015. márc. 29. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ne kísérletezgess, a terhesség sem ennek az ideje, és amúgy sem! Irány vissza az orvoshoz!
2015. márc. 29. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Tejsavbaktériumokkal támogathatod a szervezetedet. Pl. Normaflore. Külföldön lehet kapni tejsavbaktérium hüvelykúpot is, megkérdezheted az orvost, itt van-e ilyen.
2015. márc. 29. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Mérsékelni célszerű a szénhidrátot. A sok csoki tökéletes táptalajt biztosít a gombák számára. Nekem ugyan nem visszatérő problémám de egy hete talált a dokim, első kérdése az volt hogy sok csokit eszek-e. Mondtam sajnos igen és azt mondta most nem kéne egy darabig.

Amúgy ha tényleg nem szűnik meg akkor lehet dupla adagot is irhatna fel a dokid.

2015. márc. 29. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem canesten combit kellett használni. Az hatott, de egy idő után megint olyan érzésem volt, mintha visszajött volna a gombám. Mondtam a dokinak, aki megállapította, hogy valóban kezd visszatérni, ezért használjak Vitagyn C hüvelykrémet. Használt és nem jött ki a gomba újra.
2015. márc. 29. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nekem tejsavas tablettával kellett irrigálnom, plusz pici jodot kellett bele tennem.
2015. márc. 29. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem a Vytagin-C segitett orvosi ajanlasra

(Nem biztos hogy jol ortam, lehet hogy vitagyn-c, de igy is megtalalod)

2015. márc. 30. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!