Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Császár utáni torna, de hogyan?

Császár utáni torna, de hogyan?

Figyelt kérdés

Császármetszéssel szültem. Eltelt a 6 hét, és szeretnék elkezdeni tornázni. Terhesség előtt csak ritkán, terhesen egyáltalán nem tornáztam.

Maradt rajtam 10 kg felesleg és szeretném ledolgozni.

Ti hogyan kezdtetek neki a tornának? Milyen gyakorlatokat, és mennyire gyakran végeztétek?



2015. márc. 30. 15:54
 1/1 anonim ***** válasza:

Én Leslie Sansone-nal faltam a mérföldeket. :) Meg Norbi, Réka. Mostanában gondolkodom, hogy elkezdek futni, de arra hat hét után nem vetemednék, fájdalmas lehet.

Amúgy hathetes kontrollon voltál már? Addig ne kezdj mozogni, amíg azt nem mondja, minden rendben! Utána is csak fokozatosan, mert eléggé be tud keményedni még hat héttel utána. Nálam asszem két hónap telt el, hogy nem keményedett be torna után a méhem. Már lassan fél év eltelt, olyan, mintha sosem császároztak volna. :)

Hajrá, kitartást, az a 10 kiló nem sok!!! Meg tudod csinálni. :)

2015. márc. 30. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!