Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák, akik Rubint Réka...

Kismamák, akik Rubint Réka DVD-kre tornáztak szülés után! Természetes/császár után mennyi idővel kezdtetek újra tornázni? (Leginkább felüléseket végezni? )

Figyelt kérdés
Az én kedvenc DVD-m az Alakreform 2010-es 90 perces változata, ahol egy nagy teremben 200-an tornáznak együtt. Ezen ívül érdekelne, hogy felülésezni ki mikor kezdett, mikortól szabad :) Puszi Nektek!

2013. márc. 21. 10:53
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Én 3 hónappal császár után kezdtem felülésezni. Sajnos az alakreformot lehetetlen gyerek mellett végigcsinálni, hiszen nagyon ritkán alszik egyhuzamban 90 percet. Úgy meg semmi értelme ha folyton be kell szaladgálnom a gyerekhez.
2013. márc. 21. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!