Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit gondoltok szép gesztus?

Mit gondoltok szép gesztus?

Figyelt kérdés

Kislányom lesz és a dédim testvére után szeretném elnevezni Irmának.Nagyon-nagyon szerettem.Egy nagyon különleges nő volt aki sok gyermeket felnevelt de gyermeke nem született és férje sem volt.Én is bármikor számíthattam rá.Egy különleges,szinte karmikus kapcsolat volt közöttünk.

Mit gondoltok az Irma névről? Amúgy a dédim testvérét Irmuskának becézték.De én a kislányomat Ircinek vagy Ircsinek fogom. :)


2015. ápr. 2. 04:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem tetszik,deneked igem,ez a lenyeg :-) En nem neveznek el senki utan,de sokan igen szoval add ha tetszik.
2015. ápr. 2. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
nekem nem tetszik a név, de ha a férjed is így gondolja ahogy te akkor semmi akadálya, mert tényleg szép gesztus, én is gondolkodtam hogy apáink/anyáink nevét adjuk 2. névnek, vagy valami, de egyik név sem tetszik igazán.
2015. ápr. 2. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
nekem nem tetszik az Irma, olyan frédi-bénis :D. De ha nektek tetszik és szívesen adjátok, akkor senkinek semmi köze hozzá!
2015. ápr. 2. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
A név nem tetszik nekem, de a gesztus nagyon.
2015. ápr. 2. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
A gesztus szép, sokan szívesen neveznénk el nagyszülőkről, dédszülőkről a gyereket, de sajnos álatlában nem voltak szép neveik. A zén mamám Magdolna volt, a férjem nagyapja Elemér. Mindketten szép gesztusnak tartanánk, de a neveiket nem akarjuk. Úgyhogy igen, a gestzus tetszik, de az Irma név nem. Esetleg második névnek,
2015. ápr. 2. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

A gesztus szerintem is nagyon szép, de maga a név egyáltalán nem tetszik.

Esetleg ha csak az első betűt tartjátok meg, és I-vel kezdődő nevet választatok?

2015. ápr. 2. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Alapjában véve nem tartom jó ötletnek, hogy egy gyereket valaki másról nevezzek el, főleg olyasvalakiről, aki már meghalt. Ő egy teljesen új ember lesz, új élet, új személyiség, aki eddig nem volt köztünk. Új név dukál hozzá, olyan, ami még nem volt a családban.
2015. ápr. 2. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
82%
Szerintem szép az Irma név, különleges és biztos nem lesz még egy az oviban mint pl Anna, Hanna, Emma, Csenge es társai, amiktol mar rosszul vagyok.....ja és nem érdekelne senki véleménye ha nekem tetszik. A gesztus is szép.
2015. ápr. 2. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Szerintem is nagyon szép gesztus, az én kislányom is a dédi miatt lett Bori. :)
2015. ápr. 2. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szép a gesztus, de teljes mértékben egyetértek a 7-es válaszolóval.
2015. ápr. 2. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!