Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kisfiúnak keresek olyan...

Kisfiúnak keresek olyan kisautót, ami nem törik el, ha rátámaszkodva tolja. Tudtok ilyeneket ajánlani?

Figyelt kérdés
Eddig valahányszor vettünk nekik, mindnek kitört a kereke, mert szeretik úgy tolni, hogy fél kézzel fogják, és ahogy mennek vele előre, rátámaszkodnak a kezükkel.
2015. ápr. 2. 08:46
 1/4 anonim ***** válasza:
A wader màrkàjú nàlunk mindent kibír.
2015. ápr. 2. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom, mekkora a gyerek.

Nekem 2 éves fiam van, kb 200 autóval.

Ez nagyon strapabíró:

[link]

baby wheels a márkája, és különböző pályákat is lehet venni.


A fisher price is mindent túlélő (bár abból csak vonat, meg guruló teknős van).

2015. ápr. 2. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én a Fisher Price mellett a Vtech márkát ajánlom, és az ELC-t (early learning centre- Mothercare).

Igényes, normális kialakítású kisautók, a Vtech még beszél, zenél is, az ELC mágneses, összekapcsolható- mindenféle munkagép, helikopter stb. van benne.


Ilyesmikre gondolok:


[link]

van hozzájuk szuper garázs is:

[link]


Ez pedig a Vtech:

[link]


[link]


Fisher Priceból ezeket ajánlom:

[link]


[link]


Illetve még jó minőségű nagyon a MEGABLOCKS- ahhoz vannak figurák, építőelemek is (a minősége ugyanolyan jó, mint a LEGO-nak):


[link]


Ez már kb. 50 cm, de van mini verziójuk is.


A kisfiam már nagycsoportos óvodás, mostanában kezdi kinőni őket, eddig hihetetlenül nagy sláger volt mindegyik.

2015. ápr. 2. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
En is a baby wheels autokat szerettem volna irni, gumis anyagbol vannak, nyugodtan rajuk nehezedhet! :)
2015. ápr. 2. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!