Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti nem érzitek azt, hogy a...

Ti nem érzitek azt, hogy a gyermekek száma egy "támadási felület"?

Figyelt kérdés

Ha nincs gyereked.. mikor lesz

ha egy van.. akkor kell neki a tesó

ha kettő van, akkor ha egyneműek akkor nem baj, majd a következő ellentétes nemű lesz

ha három vagy több van.. akkor milyen felelőtlen vagy, mire vállalsz ennyit, mennyi pénzed van


Engem mint egy gyerekest, levegőnek néznek, mondván csak egy van, nekem könnyű.


2015. ápr. 4. 15:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
63%
Hát, szerintem ehhez kell némi üldözési mánia is :)
2015. ápr. 4. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Nem erzem azt, h tamadasi felulet, ez sztem butasag. Az emberek kivancsiak a kistesora, mert keves az egy gyerekes csalad, max ezert erzed.

Ahhoz kepest akinek 3 van, vagy ikrei pedig biztos konyebb dolgod van, de gondolom ezert is vallaltql egyet, mert ennyit szerettel volna, vagy mert ennyivel birtok akar energiaban, akar anyagilag. Ez mar a te magan ugyed!

2015. ápr. 4. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
61%

Csak annak támadási felület, aki hagyja magát.:)

Engem speciel baromira nem érdekel, hogy egy gyerekünk van és folyton azt kérdezgetik, hogy mikor lesz a második. Hát, nem lesz. Hogy miért? Mert több gyereket nem tudnánk teljes biztonsággal felnevelni.

Amúgy meg bizonyos magyar embernek soha semmi nem jó. Éppen ezért mindig mások táján sepregetnek, szeretnek beleszólni a másik életébe, mások életébe, pedig ha mindenki a maga tájékán sepregetne, nem a mások dolgával foglalkozni, sokkal nagyobb tisztaság lenne.:)

2015. ápr. 4. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nekem 4 van. Megdöbbentő volt, hogy amikor pl. a legkisebbet vártam és a két kisebb velem volt, mennyi beszólást kaptam! A helyet elvétve adták át a buszon, de a megjegyzések jöttek! Nagyon gyorsan meg kell tanulni nem foglalkozni az ilyenekkel!
2015. ápr. 4. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 sandrachnologic ***** válasza:

A kettőnél kimaradt az a feltételezés, hogyha lany es fiú van, hogy "mostmar mindkettőből van egy, akkor reméljük befejeztetek a csaladalapitast".


Mintha csak azert akarna az ember gyereket, hogy legyen ez is, az is...

2015. ápr. 4. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Támadásnak nem érzem, de egy újabb amibe beleszólnak. Összeköltözés után kérdezik mikor lesz esküvő, esküvőn mikor lesz gyerek, első gyerek születésekor már a kórházban, hogy a következőt kis vagy nagy korkülönbséggel akarjátok, ha két fiú vagy két lány van, akkor kérdezik, hogy csinálnak-e még egyet pusztán azért, hogy más nemű is legyen, ha meg van a harmadik, akkor tuti azért csináltátok, de harmadik után már eleve feltételezik, hogy nem vagy képes védekezésre. Ismerős apukánál a harmadik terhesség hírére megkérdezték, hogy mik vagytok ti, nyulak?
2015. ápr. 4. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

nem

ma egy alig 30-as pasikától kaptam egy hatalmas bókot :-)

nem hitte el h 3 gyerekem van :-)

2015. ápr. 4. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

"Engem mint egy gyerekest, levegőnek néznek, mondván csak egy van, nekem könnyű."


Biztos majd én is megkapom, egyelőre csak a legelsőt, amit írtál (mikor lesz?). De majd megmondom az illetőnek: igen, de mindenki a saját szerencséjének a kovácsa. Ha ő túlvállalta magát, mert kellett az x gyerek, akkor ne rám mutogasson. Az élet nem videojáték, hogy én easyben játszom, ő meg hardcore-ban. :)

2015. ápr. 5. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
En csak a bokokat szoktam kapni :) de komolyan.. Es mikor mondjuk hogy harmadik babat is szeretnenk, mindenki tamogatja. Hogy jo a nagy csalad stb.
2015. ápr. 5. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Csak itt a gyk támadási felület ez .

Èn meg nèha az egy gyerekest irigylem hogy könyebb neki egy gyerekel 3 gyerekem nèha nagyon zajos tud lenni .

2015. ápr. 6. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!