Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Fordult már meg a fejedben,...

Fordult már meg a fejedben, hogy "kellett ez neked"?

Figyelt kérdés

Itt volvastam egy válaszban (ne rázd a babát kérdésben), hogy egy anyuka elgondolkodott miután kiakasztotta az újszülött csecsemője, hogy kellett ez neki?!

Mit szóltok Ti ehhez?


2010. febr. 19. 11:08
 1/10 anonim ***** válasza:
21%
NEM! Nagyon nyűgös babám van, 8 hónapja nem aludtam át éjszakát, egy stressz az életem, de mindennél jobban akartam őt, és soha nem gondolnék ilyenre. Tudom, hogy elmúlnak ezek a problémák és jönnek újak, de azokkal együtt szeretem a babámat mindennél jobban!
2010. febr. 19. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem igen,nem szégyen szerintem.

De csak mióta a kisebb megszületett,kellet ez nekem?

Akaratos,nyávogós,hisztis,rosszalvó,féltékeny,durva.

De azért imádom a kis boszorkányt!!

2010. febr. 19. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
27%
Anyuka joggal kérdezte magától, kellett-e ez neki, hiszen akit így ki tud akasztani egy ártatlan újszülött, annak előbb kellett volna gondolkoznia.
2010. febr. 19. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Oké, de erre nem lehet felkészülni!

Engem is kiakasztanak a csajok, de soha egy pillanatra nem gondoltam arra, hogy bárcsak ne...

Sokan megbánják, hogy szültek, és azok a kicsik annyira szeretetéhesek...

2010. febr. 19. 11:20
 5/10 anonim ***** válasza:
78%

De könnyen ítélkeztek más felett ismeretlenül!

Bírom az ilyen anyukákat. Azt se tudod,hogyan gondolhatta..és már is kimondod az ítéletet!

Persze ti mind tökéletes anyukák vagytok hiper szupe gyermekkel!

2010. febr. 19. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Így van!
2010. febr. 19. 11:38
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem is megfordult a fejembe 1X utána nagyon rosszul éreztem magam, hogy ilyet gondoltam:-( Pedig imádom:-) És az elsővel egyetértek:-)Nem alszunk, nyűgös, hisztis, de egy mosolyával kárpótol:-) Hiszen nem azért sír mert rossz:-)Csak Mi segíthetünk Nekik:-)Ez a feladatunk, hogy mindent megadjunk szeretetben és gondoskodásban:-)
2010. febr. 19. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
69%

Szerintem mindenkinek megfordult már a fejében, csak sokan nem vallják be, nem értem miért.

Nekem 2 gyerekem van egy 10 és egy majdnem 1 éves.

2010. febr. 19. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
82%
Persze, nem szégyen,ha néha elbizonytalanodsz. Szerintem akik ide soksok szmájlival kiírják, hogy ilyen jó-olyan jó, azok is kikészülnek néha,csak gyengék bevallani. Azt meg senki nem kérdőjelezi meg, hogy szereted-e a gyerekedet. A párommal is összeveszünk néha, mégis szeretem :)
2010. febr. 19. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem is megfordul mindenki fejébe..csak nem fogja közprédára tenni meg magának sem vallja be!!

Én is nagyon SZERETEM a gyerekeimet és most várom a harmadik babámat és bizony vannak napok amikor én is azt mondom hogy "júúúj miért nem keresztrejtvényt fejtettem helyettetek" és ilyenkor a férjem kinevet hogy "de buta vagy élni se tudnál nélkülük meg nélkülem se" és mennyire igaza van.

2010. febr. 19. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!